Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів

Загрузка...

Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів / сторінка 4

Назва:
Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,11 KB
Завантажень:
42
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Але даний підхід являється дорогим через велику вартість на даний момент камери охолодження.
Тому були запропоновані шляхи збільшення строку служби колісних пар: технічні; менеджмент якості при виготовленні і т.д.
Другий розділ присвячено доопрацюванню методів визначення нагріву та контролю, які дозволяють удосконалити технологію напресування бандажів на колісні центри.
Була формалізована задача нагріву бандажів колісних пар на індукційному нагрівачі. Спочатку була розроблена математична модель процесу індукційного нагріву бандажів колісних пар. Для кількісного аналізу процесу індукційного нагріву були доопрацьовані методи моделювання взаємодії бандажу з перемінним магнітним полем.
Бандаж колісної пари був представлений як заготовка товщиною h, яка поміщена у просторово однорідне зовнішнє магнітне поле. Вектор напруги поля змінюється з кутовою частотою ?:
,
причому H0 паралельний осі ОХ.
На поверхнях деталі при як на кордонах між середами з різноманітними властивостями неперервні тангенціальні проекції вектору напруги H і нормальні проекції вектору магнітної індукції . Поза деталями, для повітря магнітну проникливість можливо сприйняти рівної одиниці. Тому у даному випадку граничні умови запишуться:
, (1)
Тут нижнім індексом відмічена проекція і на відповідній координатній осі.
Для дослідження реального розподілу щільності перемінного струму у провіднику і вияснення впливу поверхневого ефекту на індуктивний й активний опір провідника було приведено рівняння Максвела:
, (2)
де - оператор Гамільтона; J – вектор густини електричного струму; - об’ємна густини електричного заряду; - вектор електричного зміщення.
Знехтувавши струмами зміщення і виконавши перетворення в рівняннях (1 -2) була отримана система
. (3)
Для її вирішення було застосовано перетворення Лапласа виду
, (4)
де - зображення по Лапласу, яке залежить від z і параметру p, у загальному випадку комплексного, то значить .
Прийнявши t=0: Hx(0,z)=Hy(0,z)=0 та з урахуванням (1) була отримана ОДУ 2-го порядку з відповідними граничними умовами.
Для переходу зображення до оригіналу були знайдені полюси функції комплексного змінного р.
Так як усі полюси прості, а функція задовольняє третій умові теореми розкладення, то їй відповідає оригінал у виді суми вирахувань цієї функції в її полюсах:
, (5)
З часом усі складові під знаком будуть наближатись до нуля, так що починаючи з деякого моменту t можна вважати процес змінення магнітного поля періодичним, який описується першими двома складовими. При - ряд, який визначається цією сумою, є знакоперемінним. Тому його значення не перебільшить деякого ? при , якщо t визначити з умов рівності першого члену цього ряду значень. При достатньо високій ? дріб під знаком логарифма може виявитися менше 1 навіть при дуже малих ?. Це значить, що з припустимою погрішністю, яка не перевищує ?, є періодичним починаючи з моменту часу t=0, тобто слід прийняти t*=0. Для знаходження щільності вихрових токів у деталі використовується представлення диференціальної операції ротору у прямокутній системі координат, де від нуля відмінна лише проекція j на ОУ використовують формулу Ейлера:
(6)
де , ,
Враховуючи що , вираз (6) був перетворений до дійсного виду з урахуванням того, що маються високі ? і зовнішнього магнітного поля. Амплітуда коливань щільності вихрових токів визначається наступним чином
. (7)
Максимальна амплітуда буде на поверхнях деталі при . Характер залежності Aj(z) від товщини деталі поданий на рис.3.
Для отримання аналітичної залежності постійної температури бандажу від його товщини при нагріві була удосконалена наступна модель.
Бандаж був представлений як заготовка товщиною h, яку поміщено у однорідне зовнішнє магнітне поле. Середня за період коливань об’ємна міцність виділення джоулевої теплоти змінюється по товщині деталі і дорівнює:
(8)
Прийнявши коефіцієнти теплопровідності ? і об’ємну теплоємкість металу постійними, при періодичному зміненні в ньому магнітного поля, описуєма функція температури T(t,z) задовольняє рівнянню
, (9)
з граничними умовами
, (10)
де ? – коефіцієнт тепловіддачі від поверхні деталі до кисню температурою T*
Встановлений розподіл T(z) можливо знайти безпосередньо рішенням ОДУ 2-го порядку.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок