Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів

Загрузка...

Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів / сторінка 6

Назва:
Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,11 KB
Завантажень:
42
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Температуру бандажу при нагріві контролюють в основному трьома способами: з допомогою еталонних бандажів, термоолівців, терморезисторів.
4.
Доведені залежності натягу від діаметра бандажу колісних пар для різних серій локомотивів.
5.
Розроблені моделі нагріву бандажів перед напресуванням та їх охолодження дозволяють визначити час на нагрів та охолодження для використання в нагрівально-вимірювльному комплексі. Отримана формула для розрахунку часу, за який відбувається завершення процесу встановлення розподілу температури у бандажі. Розрахунковим шляхом отримані залежності нагріву та охолодження бандажів в залежності від часу з урахуванням температури навколишнього середовища.
6.
Формалізовано комплекс моделей технології формування колісних пар локомотивів, за рахунок впровадження раціонального нагріву бандажів та впровадження нових засобів контролю температури бандажів та посадки на колісні центри, який став основою для автоматизованої системи контролю при напресуванні бандажів на колісні центри.
7.
Отримала подальший розвиток стратегія формування колісних пар з обандаженими колісними центрами.
8.
Отримала подальший розвиток модель визначення економічного ефекту від впровадження нових технологій виготовлення колісних пар. При цьому економічний ефект від впровадження нової технології збірки колісних пар складатиме за рік понад 145 тис. грн.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1.
Басов Г.Г., Мокроусов С.Д., Шаронова В.Г Математическая модель процесса индукционного нагрева бандажей // Вісник Міжнародного словянського університету. –Харків: МСУ, -2004. -№2. -ТомVII. –С.69-73.
2.
Басов Г.Г., Мокроусов С.Д., Шаронова В.Г Модель индукционного нагрева бандажей колесных пар // Зб.наук.праць. –Харків: УкрДАЗТ, 2005. –Вип.66. –С.88-92.
3.
Басов Г.Г., Мокроусов С.Д. К анализу поперечных автоколебаний модели колесной пары. // Вісник Східноукраїнського національного університету. 2005. -№ 8 (90). –Ч.1. –С.15-22.
4.
Басов Г.Г., Мокроусов С.Д. Учет нелинейных сил крипа в задаче об устойчивости прямолинейного движения колесной пары // Зб.наук.праць. –Харків: УкрДАЗТ, 2005. –Вип.68. –С.152-161.
5.
Анализ методов обеспечения надежности работы пар трения в эксплуатации / Л.А. Губачева, С.Д. Мокроусов, В.П. Щербак, А.С. Михеев // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, 2004., -№8 (78). –С.43-48.
Додатково матеріали дисертаційної роботи викладені в працях:
6.
Мокроусов С.Д. Повышение надежности колесных пар локомотивов // Проблеми та перспективи розвитку транспортних систем: техніка, технологія, економіка та управління. Тези доповідей третьої науково-практичної конференції. Серія “Техніка, технологія”. –Київ: КУЕТТ, 2005. –С.36-37.
АНОТАЦІЯ
Мокроусов С.Д. Удосконалення технології формування колісних пар локомотивів – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів; Українська державна академія залізничного транспорту, Харків, 2006.
Дисертаційна робота присвячена вирішенню актуальної наукової задачі – удосконаленню технології формування колісних пар рухомого складу. В ній розроблені моделі нагріву та охолодження бандажів колісних пар та отримані залежності нагріву та охолодження бандажів в залежності від часу з урахуванням температури навколишнього середовища.
Запропоновано модель вибору оптимальної кількості полюсів для індукційного нагрівача та їх характеристик. Удосконалення технології збірки колісних пар пропонується за рахунок впровадження пірометрів в систему управління контролю температури нагріву та застосуванням індуктивного нагрівача струмами високої частоти.
Ключові слова: технологія формування, колісні пари, рухомий склад, бандаж, колісний центр.
АННОТАЦИЯ
Мокроусов С.Д. Усовершенствование технологии формирования колесных пар локомотивов - Рукопись.
Диссертация на соискание научной степени кандидата технических наук за специальностью 05.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок