Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів

Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,11 KB
Завантажень:
42
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Мокроусов Сергій Дмитрович
УДК 629.4.027.5.001.76
Удосконалення технології формування
Колісних пар локомотивів
05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту, Міністерство транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Басов Геннадій Григорович,
ВАТ ХК “Луганськтепловоз”, технічний директор
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Головко Владислав Федорович,
Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Вагони”, завідувач кафедри
– доктор технічних наук, професор
Маслієв В’ячеслав Георгійович,
Національний технічний університет “ХПІ”, кафедра “Електричний транспорт та тепловозобудування”, професор
Провідна установа – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра “Залізничний транспорт”, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ
Захист відбудеться “ 23 ” червня 2006 р. о 1330 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту, 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “22” травня 2006 р.
Вчений секретар
ради Ломотько Д.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Одним із головних показників економічного розвитку держави є стійка робота його транспортної системи. Особливості України визначають в якості основного типу транспорту – залізничний. Це формує особливі вимоги до надійності рухомого складу в цілому. Одним з найважливіших вузлів рухомого складу, від надійності якого залежить безпека руху поїздів, є колісна пара. Вихід із строю колісних пар викликає за собою відмову в експлуатації цілого локомотива, визиває збільшення часу його простою в ремонті, а відповідно простою в неробочому парку. Великий вплив на надійність і довговічність колісних пар має технологія їх формування при виготовленні.
Актуальність теми. В процесі експлуатації на колісних парах тепловозів мають місце ослаблення бандажів, їх проворот, тріщини та інші несправності, які в значній мірі визначаються якістю технології нагріву та контролю колісних пар при формуванні. Так, аналіз роботи колісних пар в експлуатації показав, що є місце їх виходу по причині неякісного формування. Тому задача удосконалення технологічного процесу формування колісних пар при виготовленні є складовою частиною загальної проблеми надійності рухомого складу і ефективності його використання. Особливу актуальність отримують питання, які пов’язані з удосконаленням технологічного процесу напресування бандажів на колісні центри. Це і визначило актуальність та тему дисертаційної роботи.
Актуальність теми також підтверджується постановою Кабінету Міністрів №364 від 4 червня 1994 р. "Про організацію виробництва вагонів дизель - та електропоїздів", в якій були визначені основні завдання промисловості та виділено як головне підприємство ВАТ ХК "Луганськтепловоз". Науково-технічна частина цієї програми була розвинута в Державній програмі "Розвиток рейкового рухомого складу соціального призначення для залізничного транспорту та міського господарства", введеної в дію Постановою Кабінету Міністрів України від 2 червня 1998 р. №769.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно діючих Державних програм і концепцій: “Реформування транспортного комплексу України”; “Реструктуризації на залізничному транспорті України” (від 1998р.); “Розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на 2000-2004р.”, затвердженої Кабінетом Міністрів України від 30.12.2000р.
Наукові результати роботи отримані при виконанні наступних науково-дослідних робіт “Розробка типажу нового рухомого складу для залізниць України” (ДР U009105), „Вибір оптимальних параметрів перспективних типів магістральних, маневрових тепловозів та моторвагонного рухомого складу” (ДР U003178, архів № U006105).

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Удосконалення технології формування Колісних пар локомотивів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок