Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> розробка складу та ТЕХНОЛОГІЇ супозиторіїв комбінованої дії “проктопантезин” для лікування проктологічних захворювань

розробка складу та ТЕХНОЛОГІЇ супозиторіїв комбінованої дії “проктопантезин” для лікування проктологічних захворювань

Назва:
розробка складу та ТЕХНОЛОГІЇ супозиторіїв комбінованої дії “проктопантезин” для лікування проктологічних захворювань
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,76 KB
Завантажень:
141
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНий ФАРМАЦЕВТИЧНий Університет
КУХТЕНКО ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
УДК 615.454.2.014.22:616.147.17-007.64
розробка складу та ТЕХНОЛОГІЇ супозиторіїв комбінованої дії “проктопантезин” для
лікування проктологічних захворювань
15.00.01 – технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі промислової фармації Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України.
Науковий керівник: кандидат фармацевтичних наук, доцент
РУБАН ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
Національний фармацевтичний університет,
доцент кафедри промислової фармації
Офіційні опоненти: заслужений діяч науки та техніки України,
доктор фармацевтичних наук, професор
ТИХОНОВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри аптечної технології ліків
доктор фармацевтичних наук, професор
ГЛАДИШЕВ ВІТАЛІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
Запорізький державний медичний університет,
професор кафедри технології ліків
Провідна установа: Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кафедра технології ліків та клінічної фармації
Захист дисертації відбудеться “26” січня 2007 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.01 при Національному фарма-цевтичному університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, .
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168, м. Харків, вул. Блюхера, 4).
Автореферат розісланий “22” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д-р. біол. наук, проф. Малоштан Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Широке розповсюдження проктологічних захворювань, постійне зростання їх числа та високий ризик розвитку небезпечних ускладнень зумовлюють важливість і актуальність проблеми створення нових високоефективних лікарських препаратів для їх лікування.
Медикаментозне лікування гострого і хронічного геморою, проктиту, а також анальної тріщини набуває все більшого значення. Цей факт пов'язаний зі значною розповсюдженістю цих захворювань у практиці колопроктолога та з небажанням хворого піддаватися хірургічному втручанню. Нажаль, зараз немає досить надійного засобу, який би забезпечував повне одужання. Асортимент препаратів вітчизняного виробництва для місцевого лікування проктологічних захворювань досить обмежений. Лікарські засоби, що зареєстровані на території України, мають однонаправлену фармакотерапевтичну дію, яка зводиться до симптоматичної терапії, не усувають основних причин захворювання: запалення, порушення репаративних процесів, стану та функцій слизових оболонок, а лише тимчасово поліпшують самопочуття.
Розвиток проктологічних захворювань супроводжується цілою низкою патологічних явищ (запалення, дегрануляція тканини, інфікування патогенними мікроорганізмами, біль, підвищення локальної температури, ламкість судин та ін.). Тому лікування проктологічних захворювань вимагає комплексного підходу, зокрема використання засобів, що мають в своєму складі декілька діючих речовин, які б впливали на різні чинники захворювання, потенціювали дію одна одної, та тим самим могли застосовуватися в меншій концентрації.
Виходячи з наведеного слід зазначити, що проблема створення комплексного препарату для лікування проктологічних захворювань, а саме проктиту, геморою та анальної тріщини, який мав би протизапальну, репаративну, антибактеріальну, місцевоанестезуючу терапевтичні дії є важливою та актуальною. Розробка та впровадження у виробництво такого препарату дозволить підвищити ефективність лікування проктологічних захворювань та розширити асортимент вітчизняних препаратів для застосування в проктології.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Національного фармацевтичного університету (“Хімічний синтез, виділення та аналіз нових фармакологічно активних речовин, встановлення зв’язку “структура-дія”, створення нових лікарських препаратів”, № державної реєстрації 0198U007011) та проблемної комісії “Фармація” МОЗ України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: розробка складу та ТЕХНОЛОГІЇ супозиторіїв комбінованої дії “проктопантезин” для лікування проктологічних захворювань

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок