Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> уДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДУБЛЮВАННЯ НАПІВВОВНЯНИХ ТКАНИН ДЛЯ СТВОРЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ОДЯГУ З ПРОГНОЗОВАНОЮ ФОРМОСТІЙКІСТЮ

уДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДУБЛЮВАННЯ НАПІВВОВНЯНИХ ТКАНИН ДЛЯ СТВОРЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ОДЯГУ З ПРОГНОЗОВАНОЮ ФОРМОСТІЙКІСТЮ

Назва:
уДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДУБЛЮВАННЯ НАПІВВОВНЯНИХ ТКАНИН ДЛЯ СТВОРЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ОДЯГУ З ПРОГНОЗОВАНОЮ ФОРМОСТІЙКІСТЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,32 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
ПЕНЧУК ОЛЕКСАНДРА ПЕТРІВНА
УДК 687.18:677.11
уДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДУБЛЮВАННЯ НАПІВВОВНЯНИХ ТКАНИН ДЛЯ СТВОРЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ОДЯГУ З ПРОГНОЗОВАНОЮ ФОРМОСТІЙКІСТЮ
Спеціальність 05.19.04. – "Технологія швейних виробів".
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: |
доктор технічних наук, професор
Березненко Сергій Миколайович, Київський національний університет технологій та дизайну, завідувач кафедри технології і конструювання швейних виробів
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Колосніченко Марина Вікторівна, Київський національний університет технологій та дизайну, завідувач кафедри антропології та проектування одягу
кандидат технічних наук, доцент
Міщенко Ганна Іллівна, Хмельницький університет економіки і підприємництва,
доцент кафедри менеджменту організації
Провідна установа: | Хмельницький національний університет Міністерства освіти і науки України,
м. Хмельницький
Захист дисертації відбудеться „ 15 ” лютого 2007р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03 Київського національного університету технологій та дизайну за адресою: 01011, м.Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці КНУТД за адресою:
01011, м. Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2, корпус 1.
Автореферат розіслано „ 12 ” січня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доцент Первая Н.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. В асортименті тканин, призначених для виготовлення чоловічих костюмів, більш як 30% напіввовняних тканин з вмістом 30 – 50% поліефірного волокна. Такі тканини визнані найбільш перспективними для швейної промисловості на найближче десятиріччя. Одним із важливих показників якості тканин костюмного призначення є їх формостійкість.
У нашій країні і за кордоном проведені численні дослідження з підвищення формостійкості тканин і одягу з них.
Вагомий внесок у теорію і практику підвищення формостійкості текстильних матеріалів зробили проф. проф. Березненко С.М., Кострицький В.В., Березненко М.П., Савостицький А.В., Семак Б.Д., Коблякова Є.Б. та інші.
Аналіз літературних джерел показує, що найбільше уваги вчені приділяли впливу окремих показників механічних властивостей вибіркових тканин різної будови, способу і параметрів їх дублювання, виду прокладкових матеріалів на їх формостійкість.
Немає комплексних досліджень з впливу будови вовновмісних тканин костюмного призначення і способу їх дублювання з прокладковими матеріалами на формостійкість одягу. Не встановлені також зв’язки між різними параметрами будови тканин і показниками формостійкості пакетів матеріалів, що ускладнює проектування одягу з заздалегідь заданою формостійкістю. Відсутні рекомендації одержання пакетів матеріалів з прогнозованою формостійкістю, а також прості й надійні методи її визначення.
Відсутність даних про в’язкопружні властивості напіввовняних тканин і продубльованих на їх основі матеріалів ускладнює оптимізацію процесу створення одягу на стадії його моделювання, проектування і пошиву.
Спеціалісти швейних підприємств шляхом пошукових випробувань або інтуїтивно, з урахуванням власного досвіду, підходять до вибору текстильних матеріалів, способів їх дублювання і проектування з них одягу з заданою формостійкістю. Усе це ускладнює вибір матеріалів і способу їх дублювання для одержання пакетів матеріалів з необхідною формостійкістю, а також збільшує матеріальні і трудові витрати.
Виходячи з викладеного, актуальним є прогнозування формостійких властивостей пакетів матеріалів ще на стадії проектування залежно від будови вихідних матеріалів і способів їх взаєморозташування при дублюванні. Таким чином, проблема створення науково обґрунтованої системи прогнозування формостійкості одягу з напіввовняних тканин є малодослідженою і актуальною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: уДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДУБЛЮВАННЯ НАПІВВОВНЯНИХ ТКАНИН ДЛЯ СТВОРЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ОДЯГУ З ПРОГНОЗОВАНОЮ ФОРМОСТІЙКІСТЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок