Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> визначення граничних Станів елементів БЕТОННиХ і залізоБЕТОННиХ КОНСТРУКЦіЙ методами МЕХАНіКИ РуйнуваннЯ

визначення граничних Станів елементів БЕТОННиХ і залізоБЕТОННиХ КОНСТРУКЦіЙ методами МЕХАНіКИ РуйнуваннЯ

Назва:
визначення граничних Станів елементів БЕТОННиХ і залізоБЕТОННиХ КОНСТРУКЦіЙ методами МЕХАНіКИ РуйнуваннЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,42 KB
Завантажень:
348
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський національний університет
будівництва і архітектури
БОГДАН Світлана Юріївна
УДК 539.375:624.012.45.046
визначення граничних Станів елементів
БЕТОННиХ і залізоБЕТОННиХ КОНСТРУКЦіЙ
методами МЕХАНіКИ РуйнуваннЯ
01.02.04 - Механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті (НАУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Бородачов Микола Максимович,
Національний авіаційний університет,
професор кафедри Механіки, м. Київ.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук,
Дишель Маркс Шулімович,
Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка
НАН України,
провідний науковий співробітник відділу
динаміки та стійкості суцільних середовищ;
- кандидат технічних наук
Рутковський Валерій Анатолійович,
Київський національний університет
будівництва і архітектури,
науковий співробітник науково-дослідного
інституту будівельної механіки.
Провідна установа - Інститут проблем міцності НАН України,
м. Київ.
Захист відбудеться “ 5 ” липня 2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “ 4 ” червня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., с.н.с. Кобієв В.Г.
Загальна ХАРАКТЕРИСТИКА РоБОТи
Існуюча система нормативних документів у будівництві виходить із загальної вимоги до безпеки споруд, які проектуються та експлуатуються, пов’язаної з їх здатністю зберігати експлуатаційні показники в період будівництва, поточної експлуатації або ремонту. Оцінка показників безпеки при проектуванні або експлуатації здійснюється, як правило, розрахунковим або експериментальним шляхом з використанням методів будівельної механіки та механіки деформівного твердого тіла.
Розрахунки міцності та деформативності конструкцій будівель і споруд належать до найважливіших напрямків теорії споруд, що ґрунтуються на застосуванні класичних і чисельних методів. Оцінка граничних станів елементів конструкцій і конструкцій в цілому за відомим напруженим станом є найважливішою задачею інженерного розрахунку. Сучасні методи теорії бетону і залізобетону, в тому числі ті, що містяться в ДБН (СНиП), дозволяють визначити напружений стан конструкцій, розглядаючи їх як суцільні ізотропні та однорідні тіла.
Актуальність теми. В процесі експлуатації конструкцій в них з’являються області мікротріщиноутворення, які призводять до подальшого розвитку тріщин і зниження загальної несучої здатності будівель і споруд. Врахувати вплив тріщин та інших початкових дефектів або недосконалостей конструкцій, а також вирізи та отвори при оцінці граничних станів деформованих тіл, дозволяють методи механіки руйнування та теорії тріщин, які належать до порівняно нових альтернативних методів розв’язання задачі.
тому актуальною задачею при оцінці граничних станів бетонних і залізобетонних конструкцій є розробка комбінованих чисельно-аналітичних інженерних методів, які поєднують переваги методів механіки руйнування та класичних способів оцінки напружено-деформованого стану конструкцій будівель і споруд складної форми з початковими недосконалостями та експлуатаційними дефектами.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дана робота виконувалась у складі завдань: генеральний договір №72 (номер державної реєстрації Р.К. №0196U012991) на науково-технічний супровід експлуатації об’єктів ЧАЕС “Обстеження стану будівельних конструкцій будівель і споруд Чорнобильської АЕС”, розділ IV “Обстеження стану балок БМ-2 на відм.+0,20 в приміщеннях 08/(1-16) першої черги ВО ЧАЕС” в 1996-1997 рр. в рамках “Комплексної програми “ВО Чорнобильська АЕС” щодо виконання робіт в 1997-1999 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: визначення граничних Станів елементів БЕТОННиХ і залізоБЕТОННиХ КОНСТРУКЦіЙ методами МЕХАНіКИ РуйнуваннЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок