Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИЗНАЧЕННЯ ГРАНИЧНИХ ЦІН НА НОВІ МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ВИЗНАЧЕННЯ ГРАНИЧНИХ ЦІН НА НОВІ МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Назва:
ВИЗНАЧЕННЯ ГРАНИЧНИХ ЦІН НА НОВІ МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,70 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АЛДОХІНА НАТАЛЯ ІВАНІВНА
УДК 338.51
ВИЗНАЧЕННЯ ГРАНИЧНИХ ЦІН НА НОВІ МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Спеціальність 08.06.02 – підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Орлов Петро Аркадійович
Харківський державний економічний університет,
завідуючий кафедрою економіки та маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Перерва Петро Григорович
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
завідуючий кафедрою організації виробництва
та управління персоналом
кандидат економічних наук, доцент
Пєліхов Євген Федорович
Народна українська академія (м. Харків),
професор кафедри економіки підприємства
Провідна установа – Харківський національний університет
ім. В.Н.Каразіна, кафедра економіки та менеджменту,
Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться 27 вересня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий 27 серпня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розвиток конкурентного середовища в Україні вимагає від вітчизняних підприємств-виробників машин та обладнання виробничого призначення якомога швидшого оволодіння знаннями та навичками в області ринкового ціноутворення. Необґрунтоване встановлення цін неминуче призводить підприємство до збитків. Підвищеної уваги потребує встановлення цін на нові машини та обладнання виробничого призначення, з якими підприємство планує вийти на ринок.
Зараз проблемі ціноутворення великої уваги у своїх роботах приділяють багато які вчені України та країн СНД. Це – Є.І.Пунін, Д.С.Львів, П.Г.Перерва, І.В.Семеняк, В.М.Гриньова, Ф.М.Левшин, Б.В.Попов, Г.М.Чубаков, В.Г.Герасимчук, Е.А.Уткін, І.В.Ліпсиц, В.В.Герасименко та ін. Ними вже вирішені деякі з проблем цін і ціноутворення. Разом з тим залишається багато теоретичних і практичних питань ціноутворення, що розроблені недостатньо.
Актуальність теми. Одним з питань, які вимагають більш детальної розробки, є встановлення граничних цін на нові машини та обладнання виробничого призначення. Знання меж, в яких виробник має змогу варіювати ціною своїх машин, надзвичайно важливе, оскільки є передумовою розробки ефективної цінової політики. Підприємства-покупці машин за допомогою розрахунків верхніх меж цін матимуть змогу перевірити доцільність придбання нових засобів праці за цінами, за якими вони представлені на ринку. Особливого значення набуває вирішення цієї проблеми в комплексі та з урахуванням якомога більшої кількості факторів, таких, як найважливіші параметри обладнання, сервісне обслуговування і престиж виробника, витрати на виробництво обладнання. Цим обумовлюється актуальність роботи для промислових підприємств України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота погоджується з основними напрямками наукових результатів, теоретичних положень і висновків досліджень, проведених за безпосередньої участю автора на кафедрі економіки та маркетингу Харківського державного економічного університету за темами: “Оцінка ефективності створення та діяльності спільних підприємств”, строк виконання – 1996 – 1998 рр., номер державної реєстрації 0198007650; “Теоретичне обґрунтування державної амортизаційної політики”, строк виконання – 1999 – 2001 рр., номер державної реєстрації 0100V004437.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є удосконалювання теоретичного та методичного забезпечення визначення верхніх та нижніх меж цін нових машин та обладнання виробничого призначення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВИЗНАЧЕННЯ ГРАНИЧНИХ ЦІН НА НОВІ МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок