Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ РЯТУВАЛЬНИХ СУДЕН

ВИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ РЯТУВАЛЬНИХ СУДЕН

Назва:
ВИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ РЯТУВАЛЬНИХ СУДЕН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,15 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ
імені адмірала Макарова
ЛЕ КУАНГ ХУНГ
УДК 629.5.01: 629.566
ВИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ
РЯТУВАЛЬНИХ СУДЕН
Спеціальність 05.08.03 – механіка та конструювання суден
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Миколаїв – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | доктор технічних наук, професор
Нєкрасов Валерій Олександрович,
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, завідувач кафедри теорії та проектування суден
доктор технічних наук, професор
Бугаєнко Борис Андрійович,
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, професор кафедри морських технологій;
кандидат технічних наук, доцент
Новіков Анатолій Іванович,
Севастопольський національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри океанотехніки і кораблебудування
Одеський національний морський університет Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться "02" квітня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.060.01 Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за адресою: 54025, м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграду, 9, ауд. 360.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за адресою: 54025, м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграду, 9.
Автореферат розісланий "24" лютого 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради
доктор технічних наук, професор Радченко М.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Посилення інтенсивності судноплавства, значне зростання тоннажу суден, різке підвищення об'ємів транспортування вантажів морем, створення нових морських транспортних шляхів, розвиток нафтогазових і інших морських промислів та пов'язане з ними збільшення ризиків морських аварій і катастроф зумовили актуальність вирішення питань порятунку на морі і ліквідації наслідків морських аварій.
Забезпечення безпеки морської діяльності в даний час зводиться не тільки до заходів запобігання аварій шляхом вдосконалення технічних засобів, що встановлюються на суднах, і методів судноводіння, але й до заходів порятунку людей під час аварій та надання допомоги аварійним суднам (АС). Недостатність вирішення цієї проблеми визначається відсутністю систематичних досліджень, присвячених врахуванню впливу факторів випадкового характеру на створення і експлуатацію рятувальних суден, обґрунтуванню відповідних показників ефективності і визначенню на цій основі їх головних елементів.
Таким чином, розробка способу визначення головних елементів рятувальних суден (РС), який би містив в собі формулювання і розв'язання задач їхнього функціонування в стохастичних умовах експлуатації, використання відповідних критеріїв ефективності, побудова на цій основі математичної моделі оптимізації головних елементів таких суден, врахування впливу випадковості початкових і вихідних даних задачі проектування на підсумкове проектне рішення є актуальним напрямом досліджень для вдосконалення проектування рятувальних суден на сучасному етапі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація включає результати досліджень, отримані при виконанні фундаментальної д/б науково-дослідної роботи "Вирішення сучасних проблем функціонування суден" № U001795 Міністерства освіти і науки України. Дисертаційна робота також була виконана відповідно до програми "Розвитку океанської економіки і побудови суден В'єтнаму", в рамках науково-дослідної роботи "Створення систем автоматизованого проектування сучасних суден В'єтнаму".
У всіх роботах здобувач приймав участь як виконавець.
Об'єктом дослідження є рятувальні судна, призначені для надання допомоги аварійним суднам на морі.
Предметом дослідження є спосіб визначення характеристик РС, що забезпечує досягнення найвищих значень показників його ефективності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ РЯТУВАЛЬНИХ СУДЕН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок