Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПІДГОТОВКИ ПАЛИВА СУДНОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ УСТАНОВОК

УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПІДГОТОВКИ ПАЛИВА СУДНОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ УСТАНОВОК

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПІДГОТОВКИ ПАЛИВА СУДНОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ УСТАНОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,06 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ
Калуєв Анатолій Григорович
УДК 621.436: 621.45.04
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПІДГОТОВКИ ПАЛИВА СУДНОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ УСТАНОВОК
Спеціальність 05.08.05 – суднові енергетичні установки
Автореферат
диссертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2004


Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі суднових холодильних та допоміжних установок Одеської національної морської академії (ОНМА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор
Малахов Олексій Володимирович,
професор кафедри суднових холодильних
та допоміжних установок ОНМА.
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Ханмамедов Серго Альбертович,
завідувач кафедри суднових енергетичних
установок ОНМА.
– кандидат технічних наук,
Єрмошкін Микола Георгійович,
державний інспектор Одеської регіональної
філії державної інспекції з питань підготовки
та дипломування моряків Міністерства
транспорту України, м.Одеса.
Провідна установа: Одеський національній морський університет Міністерства освіти і науки України, м.Одеса.
Захист дисертації відбудеться 16 вересня 2004 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованної вченої ради Д 41.106.01 в Одеській національній морській академії за адресою: 65029, м.Одеса, вул Дідріхсона 8, корпус 1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної морської академії (м.Одеса, вул. Дідріхсона 8, корпус 2).
Відзив у двох екземплярах з підписом, засвідченим печаткою установи, просимо направляти до спеціалізованої вченої ради за вказаною адресою.
Автореферат розіслано 16 серпня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 41.106.01
Д.т.н., професор В.А.Голіков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. В тепершній час дуже важливою є проблема створення та використання таких енергозберігаючих технологій, які надають можливість, не порушуючи енергетичні й технологічні схеми експлуатації суден, підвищувати ефективність роботи судна та істотно знижувати вартісні параметри його використання.
Зростання вартості палив для суднових дизелів обумовлює використання низькосортових палив, що за своєю якістю наближаються до асфальту. Кінематична в'язкість важких сортів палив досягає 8 см2/с при 50 0С з місткістю сірки до 4 %.
Для підвищення дисперсності смолисто-асфальтенових речовин та їх рівномірного розподілу по робочому об'єму застосовують методи гомогенізації.
Треба відзначити що, застосування у суднових системах паливопідготовки сепараторів та гомогенізаторів, призводе до збільшення зносу деталей циліндро-поршньової групи дизеля в 2-3 рази в порівнянні з традиційними системами, які використовують тільки сепаратори.
Невизначенність у застосуванні раціональних процесів паливопідготовки може призвести до аварії або аварійної ситуації, особливо на маневрах. Тому виникає проблема розробки ефективних способів та засобів паливопідготовки на суднах з енергетичними установками, що застовують мазути. Нажаль, на цей час недостатньо розвинена теоретична база, яка містить методики застосування раціональних технологій паливопідготовки для суднових енергетичних установок (СЕУ) та засобів її реалізації при змінних режимах роботи енергетичного комплексу.
Розв'язанням цієї проблеми може бути розробка нового обладнання на базі використання принципів гідромеханічних особливостей поведінки рідких середовищ при їх взаємодії із обтічними тілами різноманітних конфігурацій. Інтенсивне вихроутворювання завжди підвищує якість суміші, однак яким чином його можливо отримати локально, без використання струйних або кавітаційних потоків, поки що не відомо. Таким чином, як з наукової, так і з технічної точки зору отримання результатів взаємодії потоку, обмеженого стінками циліндричного трубопроводу із обтікачами різних форм є дуже важливою. На цей час практично повністю відсутні дані про оптимальну форму обтікачів та кінематичний діапазон руху потоку поблизу таких тіл. Залишаються невиясненими такі питання, як: оптимальна (з точки зору втрат кінетичної енергії) ступінь перекриття потоку поблизу тіла, що обтікається; довжина застійної зони обтікача довільної геометричної форми; міра впливу довжини стабілізаційної зони на характер поведінки потоку поблизу обтічного тіла; характер поведінки потоку поблизу обтікача при наявності в ньому декількох рідких фаз; чисельні значення критеріїв ефективності застосування обтікачів у системах підготовки палива.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПІДГОТОВКИ ПАЛИВА СУДНОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ УСТАНОВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок