Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ПРИСТРОЮ ДЛЯ МЕХАНІЧНОГО ЗБИРАННЯ КОМАХ-ШКІДНИКІВ ПРОСАПНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ПРИСТРОЮ ДЛЯ МЕХАНІЧНОГО ЗБИРАННЯ КОМАХ-ШКІДНИКІВ ПРОСАПНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ПРИСТРОЮ ДЛЯ МЕХАНІЧНОГО ЗБИРАННЯ КОМАХ-ШКІДНИКІВ ПРОСАПНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,83 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГУЦОЛ ТАРАС ДМИТРОВИЧ
УДК 631.348
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ПРИСТРОЮ ДЛЯ МЕХАНІЧНОГО ЗБИРАННЯ КОМАХ-ШКІДНИКІВ ПРОСАПНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Подільському державному аграрно-технічному університеті Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Бендера Іван Миколайович,
Подільський державний аграрно-технічний університет, директор інституту механізації і електрифікації сільського господарства.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Булгаков Володимир Михайлович,
Національний аграрний університет, завідувач кафедри механіки і теорії механізмів і машин;
кандидат фізико-математичних наук, доцент
Ніщенко Іван Олексійович,
Львівський державний аграрний університет, доцент кафедри механіки, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції.
Провідна установа: Харківський Національний технічний університет сільського господарства
ім. П. Василенка, кафедра сільськогосподарських машин, Міністерство аграрної політики України, м. Харків.
 
Захист відбудеться 30.03.2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 34 М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, головний корпус.
 
Автореферат розісланий 28.02.2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із важливих технологічних заходів в аграрному виробництві є догляд за сільськогосподарськими культурами, зокрема боротьба з комахами-шкідниками. Застосування хімічних методів боротьби, не дивлячись на їх ефективність, призводить до шкідливих та часто незворотних екологічних наслідків. При масовому довгостроковому використанні отрутохімікатів йде процес мутації рослин, самих комах-шкідників, а саме головне, що негативні риси проявлятимуться на наступних поколіннях людей.
Найбільш гостро це питання стоїть при догляді за картоплею, кущ якої можна вважати найбільш насиченим листовою поверхнею. Основним шкідником насаджень картоплі є колорадський жук, характеристики якого розглядаються як максимальні серед масових комах-шкідників просапних сільськогосподарських культур.
Перспективним вирішенням цього питання є використання механічних способів для боротьби з комахами-шкідниками та створення відповідних машин.
У зв’язку з цим розроблення і дослідження пристрою для механічного збирання комах-шкідників просапних сільськогосподарських культур є актуальним науково-прикладним завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові дослідження виконувались відповідно до науково-практичної задачі із розроблення та впровадження пристрою для збирання комах-шкідників просапних сільськогосподарських культур в рамках цільової комплексної програми „Національна програма розробки і виробництва технологічних комплексів машин і обладнання сільського господарства, харчової та переробної промисловості”, затвердженої Кабінетом Міністрів України 7 березня 1996 року, а також як складова науково-дослідної роботи на 2005-2006 рр. Подільського державного аграрно-технічного університету „Розробка енергозаощаджуючих та екологічно безпечних технологій відтворення родючих ґрунтів, підвищення урожайності сільськогосподарських культур та якості продукції для південно-західних частин Лісостепу України (номер державної реєстрації 0106U000992).
Мета роботи і задачі досліджень. Мета роботи – забезпечення механічного збирання комах-шкідників просапних сільськогосподарських культур на основі розроблення та обґрунтування параметрів і режимів роботи пневмомеханічного пристрою завдяки дослідженню комбінованого збирального процесу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ПРИСТРОЮ ДЛЯ МЕХАНІЧНОГО ЗБИРАННЯ КОМАХ-ШКІДНИКІВ ПРОСАПНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок