Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ НА ЗАСАДАХ САМОТРЕНІНГУ

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ НА ЗАСАДАХ САМОТРЕНІНГУ

Назва:
ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ НА ЗАСАДАХ САМОТРЕНІНГУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,45 KB
Завантажень:
430
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ
ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
КОШОВА Тетяна Василівна
УДК 35.088.6:331.36
ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
НА ЗАСАДАХ САМОТРЕНІНГУ
25.00.03 – державна служба
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ДНІПРОПЕТРОВСЬК – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – доктор наук з державного управління, доцент
СЕРЬОГІН Сергій Михайлович,
проректор Національної академії державного управління при Президентові України, директор Дніпропетровського регіонального інституту державного управління.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ПРОТАСОВА Наталія Георгіївна,
Національна академія державного управління при Президентові України, завідувач кафедри управління освітою;
кандидат наук з державного управління
НИНЮК Марія Антонівна,
Центр перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій при Волинській обласній державній адміністрації, директор.
Провідна установа – Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”, кафедра державного управління та адміністративного менеджменту, м. Запоріжжя.
Захист відбудеться 9 лютого 2005 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.866.01 у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29, к. 217.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29).
Автореферат розісланий 5 січня 2005 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.Т. Гончарук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для становлення демократичної України особливого значення сьогодні набуває розвиток людського потенціалу державного управління. На це націлена більшість державних кадрових проектів, зокрема Програма розвитку державної служби на 2005-2010 роки, яка висуває нові вимоги до державних службовців як професіоналів.
У цьому ракурсі вирішальним стає усунення суперечності між потребою залучення до виконання поставлених цілей і завдань Програми якнайбільшої кількості професійно компетентних державних службовців та недостатньо якісним на сьогодні забезпеченням їх професійного розвитку, що відчутно знижує темпи розпочатих у країні перетворень. У наш час через стрімкі зміни в соціальній, економічній, культурній сферах суттєво змінилися умови продуктивного професійного зростання людини. З одного боку, ці зміни пред’являють до фахівців нові вимоги для здійснення діяльності в сучасних умовах, а з іншого – службовці частіше за все позбавлені особистого досвіду, соціальної практики й такої кваліфікаційної бази, яка б відповідала вимогам надання державних послуг на рівні європейських стандартів.
Значущість теми дослідження пов’язана з тим, що для державного службовця як фахівця зазначена суперечність у реальній професійній діяльності виявляється:–
у потребі виконання чітко визначених функцій і завдань за відсутності вмінь і навичок їх ефективно сповнювати в ситуації невизначеності, постійних змін, неузгодженості нормативно-правового забезпечення;–
успадкуванні малопродуктивних стереотипів професійної діяльності при необхідності відповідати новим соціально-орієнтованим вимогам, які ставляться до професіоналів державної служби стосовно їх компетенції;–
необхідності цілісного осмислення професійного досвіду за відсутності нових ефективних методів і технологій використання цього досвіду на робочому місці з метою безперервного професійного зростання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ НА ЗАСАДАХ САМОТРЕНІНГУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок