Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ МЕНЕДЖМЕНТУ В ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ

МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ МЕНЕДЖМЕНТУ В ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ МЕНЕДЖМЕНТУ В ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,78 KB
Завантажень:
85
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кирилишен Ярослав Вікторович
УДК 330.115:658.1
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ МЕНЕДЖМЕНТУ
В ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ
Спеціальність 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні
технології в економіці
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник:
доктор економічних наук, професор Андрієнко Володимир Миколайович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри інформаційних систем управління (м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Іванов Микола Миколайович, декан факультету управління Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління” (м. Запоріжжя),
кандидат економічних наук, доцент Берсуцький Антон Якович, проректор з економічної та фінансової діяльності Донецького університету економіки та права (м. Донецьк).
Захист дисертації відбудеться 23 січня 2008 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 21 грудня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.С. Овечко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. З переходом до ринкових відносин найбільш значущою характеристикою економіки України стає висока динаміка зміни її складових, яка зумовлює невизначеність зовнішнього оточення підприємств всіх сфер діяльності.
У наслідок таких змін у багато разів збільшуються ризики реалізації функціонування підприємств та забезпечення їх діяльності. Відсутність або недосконалість механізмів і методів управління діяльністю підприємства в сучасних умовах, інформаційна невизначеність, динамічні зміни зовнішнього оточення призводять до ухвалення необґрунтованих управлінських рішень.
Сучасний досвід підприємств, що демонструють сталий розвиток, показує, що вони використовують в контурі систем управління інформаційні системи, що робить їх більш інвестиційно привабливими. Так, наприклад, сукупні витрати в Донецькому національному університеті на розробку та впровадження нових інформаційних комплексів за 2003-2007 роки склали відповідно: 235, 317, 344, 460, 620 (тис. грн.). За існуючими оцінками фахівців впровадження підприємствами сучасних інформаційних технологій організації і управління бізнесом зможе підвищити їх продуктивність праці у два і більше рази.
Проте аналіз процесів впровадження і промислової експлуатації інформаційних систем управління довів, що такі інновації призводять до зростання протидії їх впровадженню виконавцями, оскільки вимагає їх високого кваліфікаційного рівня, зміни стилю і методів роботи, підвищення рівня відповідальності та інтенсивності праці.
У зв'язку з цим актуальною є організація і впровадження менеджменту інформаційного забезпечення, що дозволяє здійснювати планування, облік, контроль і регулювання робіт як окремого виконавця, так і цілих підрозділів, які використовують у свої роботі інформаційні системи управління.
Реалізація таких стратегій менеджменту можлива у рамках парадигми процесного управління, що розвивається у наш час.
У працях провідних вітчизняних і зарубіжних вчених економістів - М.Г. Гузя, В.Я.Заруби, П.В.Єгорова, Ю.Г.Лисенка, О.І.Пушкаря, М.Г.Чумаченка освітлено проблеми організації систем управління підприємствами різних форм власності; практичні питання побудови інформаційних систем управління підприємствами розглянуто у працях В.М.Андрієнка, І.Т.Балабанова, Д. Друрі, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ МЕНЕДЖМЕНТУ В ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок