Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ регулюваннЯ кон’юнктури споживЧого ринку УкраЇни

НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ регулюваннЯ кон’юнктури споживЧого ринку УкраЇни

Назва:
НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ регулюваннЯ кон’юнктури споживЧого ринку УкраЇни
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,84 KB
Завантажень:
384
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ
ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
КОНДИРІНА АНЖЕЛІКА ГЕОРГІЇВНА
УДК: 338.12.015
НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ регулюваннЯ кон’юнктури споживЧого ринку УкраЇни
 
Спеціальність: 08.02.03.
Організація управління, планування
і регулювання економікою
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті (НДЕІ)
Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Науковий керівник: - доктор економічних наук
Базилюк Антоніна Василівна
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, завідуюча відділом проблем цінової політики.
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор
Бондар Інтерна Касьянівна
Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, завідуюча відділом проблем та політики доходів населення;
- кандидат економічних наук
Гладких Дмитро Михайлович
АКБ “Аваль”, головний спеціаліст.
Провідна організація: Інститут економіки НАН України, відділ теоретичних проблем регулювання економіки (м. Київ).
Захист відбудеться 30 травня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 26.801.01 по захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України (01103, м. Київ-103 бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, зал засідань).
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01103, м. Київ-103, бульвар Дружби народів, 28.
Автореферат розісланий 29 квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Базилюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Загальний кризовий стан економіки України позначився на розвитку споживчого ринку та призвів до значного скорочення виробництва і споживання. Оскільки реалізація потреб в товарах та послугах, які забезпечують відтворення людини в сукупності її фізичних, інтелектуальних та духовних якостей, викривлення пропорцій споживчого ринку унеможливлює оптимальність використання трудового, інноваційного і творчого потенціалу робочої сили, викликає макроекономічну нестабільність та соціальну напругу. Саме тому проблема розробки науково-методичних засад регулювання кон’юнктури споживчого ринку України на даному етапі економічного розвитку є дуже актуальною.
В сучасних умовах досягнення ефективної збалансованості кон’юнктури споживчого ринку обмежується незадовільними умовами формування попиту та пропозиції. Така ситуація склалася в наслідок зниження до мінімуму соціальних гарантій життєдіяльності населення, яке стримує рух реінвестицій у виробництво товарів народного вжитку та зумовлює скорочення матеріальної бази відтворення підприємств, за рахунок незадовільних умов формування пропозиції в зв’язку з низькою ефективністю використання ресурсів в національному виробництві та обтяжливим податковим навантаженням.
Висновок про актуальність дослідження та регулювання кон’юнктури споживчого ринку обумовлюється на основі аналізу та узагальнення зарубіжних та вітчизняних теоретичних досліджень, а також власного нагромадженого досвіду з питань практичної реалізації дослідження економічної кон’юнктури.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи пов’язана з тематикою і планами науково-дослідних робіт Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України на 1999 - 2001 рр., зокрема з темою: “Комплексний аналіз неформального сектору економіки та його вплив на формування кон’юнктури ринку” (№ державної реєстрації 0199U003077), темою: “Підготовка проекту Державної програми детінізації економіки разом з комплексом заходів, спрямованих на її виконання та іншими супроводжуючими матеріалами” (№ державної реєстрації 0100U006061) та темою: “Розробка методичного та програмного забезпечення аналізу тіньового сектору економіки і його впливу на макроекономічні показники” (№ державної реєстрації 0101U007904).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ регулюваннЯ кон’юнктури споживЧого ринку УкраЇни

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок