Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ТА РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ ВІБРАЦІЙНОГО ДОЗАТОРА МОБІЛЬНОГО КОМБІКОРМОПРИГОТУВАЛЬНОГО АГРЕГАТУ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ТА РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ ВІБРАЦІЙНОГО ДОЗАТОРА МОБІЛЬНОГО КОМБІКОРМОПРИГОТУВАЛЬНОГО АГРЕГАТУ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ТА РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ ВІБРАЦІЙНОГО ДОЗАТОРА МОБІЛЬНОГО КОМБІКОРМОПРИГОТУВАЛЬНОГО АГРЕГАТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,16 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БОГДАНОВ ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 631.363:66.028.2
001.66:631.22:334.7(043.3)
ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ
ТА РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ ВІБРАЦІЙНОГО ДОЗАТОРА
МОБІЛЬНОГО КОМБІКОРМОПРИГОТУВАЛЬНОГО АГРЕГАТУ
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського
виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Луганському національному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент,
ВОЛЬВАК Сергій Федорович,
Луганський національний аграрний університет,
доцент кафедри механізації виробничих процесів у тваринництві.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
КОТОВ Борис Іванович
ННЦ "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" УААН, головний науковий співробітник лабораторії післязбиральної обробки зерна.
кандидат технічних наук, доцент,
ПАНКОВ Андрій Олександрович,
Луганський національний аграрний університет,
доцент кафедри тракторів та автомобілів.
Провідна установа: Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.М. Василенка Міністерства аграрної політики України.
Захист відбудеться „_25_” квітня 2007 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.841.01 в Луганському національному аграрному університеті за адресою: 91008, м. Луганськ, Луганський національний аграрний університет, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 1М-214.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Луганського національного аграрного університету за адресою: 91008, м. Луганськ, Луганський національний аграрний університет.
Автореферат розіслано „___” листопада 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент В.Є. Кириченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Рівень механізації тваринництва досить точно відображує загальний рівень механізації сільського господарства. Сьогодні тваринництво знаходиться в досить скрутному становищі. Це трапилось у зв’язку з розформуванням великих тваринницьких комплексів та появою великої кількості малих ферм та фермерських господарств, які займаються тваринництвом. Система машин, розроблена для тваринництва, виявилася застарілою та такою, яку неможливо використати для обслуговування невеликого поголів’я тварин. У зв’язку з цим виникла необхідність розробки нових засобів механізації, при створенні яких потрібно врахувати нові умови роботи та вимоги до засобів механізації тваринництва.
Годування тварин є основним фактором, який обумовлює їх продуктивність та отримання продукції високої якості, а також зниження собівартості продукції тваринництва. Вітчизняна та закордонна практика показує, що затрати на виробництво комбікормів, капітальні вкладення та транспорт значно нижче при використанні цехів та агрегатів для виробництва комбікормів безпосередньо в господарствах. Тільки за рахунок зниження перевезень вартість комбікормів такого виробництва на 15...20% нижче заводських, але вартість такого агрегату дозволяє придбати його тільки спільно кількома фермерами, або великими тваринницькими господарствами. Оскільки тваринницькі об’єкти знаходяться на відстані до 25 км один від одного, то комбікормовий агрегат, який використовують декілька господарств, повинен бути мобільним. Дозування компонентів при виробництві комбікормів є найбільш відповідальним процесом, оскільки відхилення від норми дозування призводить до зниження поживної вартості комбікорму або зайвим витратам сировини, а відхилення при дозуванні преміксів може викликати хвороби або отруєння тварин. Тому розробка дозатора для мобільного комбікормоприготувального агрегату з низькою метало- та енергоємністю, який задовольняє вимоги за точністю дозування, є актуальною задачею, вирішенню якої присвячена дана робота.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана у відповідності з державною програмою "Комплексна механізація виробничих процесів в АПК” у Луганському національному аграрному університеті (№ державної реєстрації 0104U005400) на кафедрі механізації виробничих процесів у тваринництві в період з 2003 по 2007 роки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ТА РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ ВІБРАЦІЙНОГО ДОЗАТОРА МОБІЛЬНОГО КОМБІКОРМОПРИГОТУВАЛЬНОГО АГРЕГАТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок