Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ

КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ

Назва:
КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,82 KB
Завантажень:
418
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кірґян Олена Іванівна
УДК 331.108
КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ
СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ
Спеціальність 08.09.01 – демографія, економіка праці,
соціальна економіка та політика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бізнесу та підприємництва Харківського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Одінцова Галина Сергіївна,
Харківський регіональний інститут
Української Академії державного
управління при Президентові України,
завідуюча кафедрою
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Амосов Олег Юрійович,
Харківський регіональний інститут
Української Академії державного
управління при Президентові України,
заступник директора по навчальній роботі
кандидат економічних наук, доцент
Гавкалова Наталія Леонідівна,
Харківський державний економічний
Університет, кафедра управління виробництвом
Провідна установа – Інститут економіки промисловості НАН України, м.Донецьк.
Захист відбудеться 21.03.2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.02, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий17.02.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Красноносова О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У відповідності з планами перспективного розвитку економіки країни, опрацьованими Президентом та Кабінетом Міністрів, на перше місце в роботі підприємств та організацій стає розв?язання соціальних проблем кадрового забезпечення. Здійснення процесу соціалізації економіки зумовлює об?єктивну необхідність зміщення уваги на забезпечення соціальної орієнтації функціонування та розвитку промислових підприємств. На сучасному етапі перед вітчизняними виробниками і вченими гостро постали питання пошуку результативних методів господарювання. Це, з одного боку, розробка ефективних стратегічних рішень розвитку підприємств і організацій з додержанням сучасних вимог, з іншого – зміна кадрової політики, формування персоналу, що максимально відповідає обраним стратегіям. Проблемам розробки та реалізації стратегії приділяють значну увагу такі вітчизняні і закордонні вчені як Альберт М., Ансоф І., Виханський О.С., Карлоф Б., Мескон М.Х, Одінцова Г.С., Стрикленд А.Дж., Томпсон А.А., Трейсі Д., Туленков Н., Хедоурі Ф. та ін. Питанням кадрової політики присвятили велике число робіт економісти, психологи, вчені: Аокі М., Грачов М., Гриньова В.М., Кібанов А.Я., Кім М.Н., Оучі У.Г., Плоткін Я., Пономаренко В.С., Пушкар О.І., Самигін С.І., Травін В.В., Уотермен Р., Чижова Л.С., Шкатула В.І., Щьокін Г.В., Яворський В. та ін. Соціальні проблеми відобразили в працях такі науковці як Амоша О.І., Новіков В.В., Новікова О.Ф, Орлов А., Соловьов А., Чумаченко Н.Г. та ін. Але до останнього часу не повною мірою досліджено взаємозв'язок впроваджуваних на підприємствах стратегій з якіснім кадровим забезпеченням. Більшість робіт як в цьому напрямку, так і в питаннях виводу підприємств та організацій з кризового стану, розкривають окремий аспект проблеми, тобто майже відсутній узагальнюючий напрямок діяльності, що охоплює стратегію, кадрове забезпечення та соціальну політику підприємства.
Актуальність теми. До пріоритетних напрямів досліджень такого спрямування насамперед відноситься підбір персоналу, що відповідає саме тому типу стратегії, якому доцільно віддати перевагу на конкретному підприємстві. При цьому необхідно враховувати, що персонал не тільки є активним ресурсом і рушійною силою реалізації стратегії, але й бере безпосередню участь у її розробленні. Тобто, з одного боку, від рівня підготовки кадрів залежить якість розробленої стратегії, з іншого, професіоналізм кадрів та вміле його використання зумовлює ефективність її реалізації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок