Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ РЕГІОНУ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

УДОСКОНАЛЕННЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ РЕГІОНУ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ РЕГІОНУ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,20 KB
Завантажень:
440
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ |
На правах рукопису
УДК 332.1+330.33:330.341.1
ПАПАІКА Олександр Олексійович
УДОСКОНАЛЕННЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ РЕГІОНУ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Спеціальність 08.10.01– | Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луганському державному педагогічному університеті ім. Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - | доктор економічних наук,
старший науковий співробітник
Саєнко Григорій Васильович,
Луганський державний педагогічний університет ім. Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки та менеджменту (м. Луганськ)
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Амітан Веніамін Наумович,
Донецьке акціонерне науково-комерційне товариство "ДАНКО", перший віце-президент
(м. Донецьк)
кандидат економічних наук
Сорокін Борис Абрамович,
Донецький інститут економіки та господарського права, доцент кафедри обліку, аудиту та економічного аналізу (м. Донецьк)
Провідна установа - | Рада з вивчення продуктивних сил України НАН України, відділ проблем розвитку і розміщення виробничого потенціалу (м. Київ).
Захист відбудеться «23» листопада 2000 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д11.170.01 в Інституті економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Інституту економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий «21» жовтня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Граніш В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Організація виробництва продукції та послуг на території Донецького басейну, який відрізняється промислово розвинутою виробничою структурою, виступає у програмах реформування економіки України важливою ланкою та істотним джерелом вилучення фінансових коштів для виконання державних соціально-економічних програм. Нові економічні зв`язки між органами державного управління та підприємствами, які установлюються на принципах ринкових відносин, можуть одержати розвиток завдяки економічним механізмам, які стимулюють економічні процеси в сферах матеріального виробництва та послуг, суспільного й культурного життєзабезпечення. Це потребує уточнення параметрів, які склалися, перегляду методичних підходів щодо розробки нових характеристик економічних систем, які беруть участь у процесах регулювання господарської діяльності в регіоні. Задача державної переорієнтації економіки на ринкове середовище в сучасних умовах стає центральною в економічних дослідженнях. Значний вклад в рішення цієї задачі покликані внести економічні розподільчі системи регіонів, які в своєму становленні орієнтовані на нові характеристики й механізми реалізації.
Розвиток теорії ефективного господарювання, стабілізації економічних процесів без належної уваги до умов розвитку продуктивних сил суспільства не забезпечує в країні досягнення темпів становлення економіки, які б можна було прогнозувати. В органах державного управління вживаються заходи для введення в дію надійного бюджетно-податкового механізму, властивого ринковій економіці, але методичні положення економічного його обґрунтування не відрізняються комплексністю, а численні підходи по забороні зменшують податкові стимули, які впливають на співвідношення інвестицій та збережень. Це позначається на зниженні обсягів виробництва, наповнювання фінансовими коштами державного бюджету.
Аналіз існуючих розробок, методичних положень та практичних рекомендацій щодо організації виробничої підприємницької активності в регіоні показав, що теорія й практика присвячені вирішенню важливих питань удосконалення мобілізуючих і регулюючих систем держави. Надто актуальним є подальший розвиток теоретичних і методичних положень по встановленню податкової дії на зростання обсягів виробництва продукції та послуг, структурну перебудову економіки, підвищення ступеня ділової активності суб`єктів господарювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ РЕГІОНУ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок