Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВІДКРИТА ТОРАКОАБДОМІНАЛЬНА ТРАВМА (ОБГРУНТУВАННЯ СТАНДАРТИЗОВАНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОЇ ТАКТИКИ)

ВІДКРИТА ТОРАКОАБДОМІНАЛЬНА ТРАВМА (ОБГРУНТУВАННЯ СТАНДАРТИЗОВАНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОЇ ТАКТИКИ)

Назва:
ВІДКРИТА ТОРАКОАБДОМІНАЛЬНА ТРАВМА (ОБГРУНТУВАННЯ СТАНДАРТИЗОВАНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОЇ ТАКТИКИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,01 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
МАЄТНИЙ ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 616.712-089:616-001-089-071
ВІДКРИТА ТОРАКОАБДОМІНАЛЬНА ТРАВМА
(ОБГРУНТУВАННЯ СТАНДАРТИЗОВАНОЇ
ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОЇ ТАКТИКИ)
14. 01. 03. – хірургія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському науково-практичному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Гур’єв Сергій Омелянович, Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, завідувач відділу наукових проблем екстреної медичної допомоги та невідкладних станів, заступник директора з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, старший науковий співробітник
Калабуха Ігор Анатолійович, Інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України, науковий співробітник відділу торакальної хірургії
 
доктор медичних наук, професор
Заруцький Ярослав Леонідович, Українська військова медична академія Міністерства Оборони України, начальник кафедри військової хірургії.
Провідна установа: Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, кафедра хірургії стоматологічного факультету
Захист дисертації відбудеться “ 06 “ жовтня 2006 р. о 12 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.08 при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України за адресою: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика за адресою 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
Автореферат розісланий “ 14 “ серпня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 26.613.08
кандидат медичних наук, доцент |
Гвоздяк М.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В ХХІ столітті медична наука, спираючись на віковий досвід, досягла значних успіхів у лікуванні множинних та поєднаних пошкоджень. Не зважаючи на успіхи сучасної медичної науки, смертність від травм продовжує займати одне з провідних місць у всіх розвинутих країнах світу, і проблема травматизму залишається однією з актуальних проблем медицини. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я число насильницьких смертей у світі зростатиме і до 2020 року наблизиться до рівня інфекційних, зайнявши друге місце серед причин загальної смертності (Avery B., Gregoty J., Cummings P.,1999). Зростання криміногенності суспільства супроводжується такими пошкодженнями, які за своїм характером ідентичні пораненням воєнних років (Сотниченко Б.А., Иорданова А.С., Лемешко И.К., Калинин О.Б. 1999). Відкрита торакоабдомінальна травма (ВТАТ) відноситься до числа найбільш важких пошкоджень як мирного, так і воєнного часу, і дотепер являє собою одну з складних проблем невідкладної хірургії (Бисенков Л.Н., Кочергаев О.В. 1998).
За загальновизнаним поняттям до торакоабдомінальних поранень відносять пошкодження з одночасним порушенням цілісності грудної, черевної порожнини та діафрагми (Бисенков Л.Н., Бебия Н.В., Бельских А.Н. 1995; Вагнер Е.А., Брунс В.А.1998). Зростаюча частота, складність своєчасної діагностики та вибору раціональної хірургічної тактики обумовлюють актуальність проблеми лікування ВТАТ і в теперішній час (Королев М.П.,. Кутушев Ф.Х, Уракчеев Ш.К.1997; Цыбуляк Г.Н., Шеянов С.Д.2001; Trupka A., Kierse R., Waydhas C., et all.,1997).
В структурі травм мирного часу частота ВТАТ, за даними різних авторів, сягає від 5,4% до 24,1% (Макаров А.В. і співав.,2002; Цыбуляк Г.Н., Бечик С.А.,1997; Broos P.L., Janzing H.M.,2000), і серед тих, хто надходить до стаціонару, притаманна перевага чоловіків – 89,8%, більшість з яких (62%) складають люди молодого та середнього віку (Гринцов А.Г. і співавт.,2002).
В лікуванні ВТАТ низка суттєвих питань залишається недостатньо вивченою. Так, потребує уточнення питання про час, обсяг оперативного втручання (Вагнер Е.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВІДКРИТА ТОРАКОАБДОМІНАЛЬНА ТРАВМА (ОБГРУНТУВАННЯ СТАНДАРТИЗОВАНОЇ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОЇ ТАКТИКИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок