Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Фінансові методи управління інвестиційними проектами

Фінансові методи управління інвестиційними проектами

Назва:
Фінансові методи управління інвестиційними проектами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,27 KB
Завантажень:
90
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Одеський державний економічний університет
Гончаренко Олена Миколаївна
УДК 336.531.2 (001.13)
Фінансові методи управління
інвестиційними проектами
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація
і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Арутюнян Світлана Сергіївна,
Одеський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри фінансового менеджменту
та фондового ринку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Бельтюков Євген Афанасійович,
Одеський національний політехнічний
університет Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки підприємств
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Шлафман Наталія Леонідівна,
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних
досліджень НАН України, старший науковий
співробітник відділу розвитку підприємництва
Провідна установа: Хмельницький національний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра
економіки і менеджменту, м. Хмельницький
Захист відбудеться “17” березня 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.055.01 Одеського державного економічного університету за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного економічного університету за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
Автореферат розісланий “15” лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент А.І. Ковальов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Активна інвестиційна діяльність підприємств усіх галузей і особливо промисловості, як однієї з базових галузей, є найголовнішим напрямком подальшого економічного розвитку України. Але розвиток промисловості не можливий без впровадження інвестицій. З переходом до ринкових форм господарювання в Україні особливого значення набуває управління інвестиційними проектами на підприємствах, а також їхнє забезпечення відповідною теоретичною базою і методичними рекомендаціями, які б дозволили здійснювати оцінку інвестиційних можливостей і розробляти шляхи ефективної реалізації інвестиційної стратегії в сучасних умовах.
Специфіка підприємства як соціально-економічної системи мікрорівня, його зовнішнього оточення, проблем життєдіяльності, динамічність процесів, що відбуваються, – все це вимагає формування системи управління інвестиційними проектами, постійного нарощування та інтеграції зусиль усіх її підсистем і елементів. Система управління інвестиційними проектами багатопланова, в її складі головне місце займають фінансові методи.
Фінансові методи управління інвестиційними проектами, що використовуються на промислових підприємствах останнім часом, мають серйозні недоліки, які зменшують їх потенційні можливості, а, отже, і цілеспрямованість та ефективність впровадження.
В умовах прискорення економічних процесів, трансформації економічних відносин особливу актуальність набуває удосконалення фінансових методів управління інвестиційними проектами на промислових підприємствах. Ця проблема містить ще багато дискусійного і невирішеного як щодо обґрунтовування загального концептуального підходу оцінювання ефективності, так і в аспекті вироблення конкретних методичних рекомендацій, що визначають механізм реалізації інвестиційного проекту.
Світова економічна наука має великий досвід вивчення проблем інвестування, дослідження їхньої економічної природи, місця і ролі в ринковій економіці. Розробкою питань управління інвестиціями й фінансового аналізу інвестиційних проектів займалися такі зарубіжні автори як В. Беренс, П. Хавранек, Г. Бірман, В. Шарп, Кліффорд Ф. Грей, Ерик У. Ларсон та інші.
Підвищена зацікавленість учених і практиків України й країн СНД до визначення ефективності інвестиційних проектів обумовлює формування різних підходів щодо цих проблем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Фінансові методи управління інвестиційними проектами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок