Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ (НА ПРИКЛАДІ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ (НА ПРИКЛАДІ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ (НА ПРИКЛАДІ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,65 KB
Завантажень:
320
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
Шіковець Катерина Олексіївна
УДК 338.658
МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ
ЕКОНОМІЧНИМ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ
(НА ПРИКЛАДІ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти та науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Рубан Владислав Якович,
Київський національний університет технологій та
дизайну, професор кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Беседін Василь Федорович,
Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки України,
заступник директора з наукової роботи
кандидат економічних наук, доцент
Кузьменко Валерій Павлович,
Національний інститут проблем
міжнародної безпеки РНБО України,
державний експерт
Провідна установа: Державна установа „Інститут економіки та
прогнозування НАН України”,
відділ моделювання економічним розвитком
Захист відбудеться ” 31 ” травня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.102.05 Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2
Автореферат розісланий ” 28 ” квітня 2006 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | О. Ю. Чубукова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження.
Сучасний період реформування соціально-економічного розвитку України, характеризується посиленням процесів глобалізації, які потребують більш глибоких знань і вмінь практичного використання закономірностей трансформаційних перетворень в управлінні підприємствами. За цих умов підвищення ефективності управління економічним розвитком підприємств забезпечується на підставі використання принципів та інструментарію кібернетичного моделювання.
В управлінні підприємствами легкої промисловості, що працюють, як правило, за давальницькими схемами, існують проблеми недопущення банкрутства та забезпечення стабільності розвитку.
Формуванню теоретичних основ і прикладних аспектів моделювання управління економічним розвитком підприємств присвячена значна кількість досліджень таких вітчизняних та зарубіжних учених, як Бір С., Беседін В., Вітлінський В., Геєць В., Глушков В., Друкер П., Каплан Р., Кузьменко В., Лавінський Г., Ляшенко І., Михалєвич В., Нортон Д., Сергієнко І., Рубан В., Черняк О., Чубукова О., Ястремський О. та інші.
Однак широкий арсенал різноманітних методів та моделей управління економічним розвитком підприємств базується на встановлені найважливіших причинно-наслідкових зв’язків між традиційними економічними показниками витрат і результатів. Сьогодні на ефективність підприємства все більше впливають нематеріальні активи, насамперед знання та досвід працівників, відносини з клієнтами і партнерами, використання передових технологій тощо.
Саме, необхідність врахування при моделюванні управління економічним розвитком підприємств ринкових умов і обставин зумовило вибір теми роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційне дослідження безпосередньо пов’язане з виконанням кафедрою економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну МОН України науково-дослідної роботи за темою: „Розробка форм вихідної аналітичної інформації для моделі Реєстру об’єктів державної власності, які використовуються у сфері господарської діяльності”, що була проведена на замовлення Фонду державного майна України (ФДМУ) (номер державної реєстрації 0104U010116).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ (НА ПРИКЛАДІ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок