Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ

Загрузка...

ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ / сторінка 10

Назва:
ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,46 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Підвищення добротності резонансного кола ПРП забезпечує зниження чутливості резонансної частоти до змін активних і індуктивних складових джерела і навантаження.
У шостому розділі на основі розробленої методики отримано узагальнені динамічні моделі ПРП з можливими ПФС і співвідношеннями комутаційної та резонансної частот для малих збурень, зумовлених флуктуаціями мережевої напруги і нестабільністю керування, що дозволило провести оцінку стабільності вихідних параметрів при впливі випадкових збурень. При обраному стохастичному підході необхідне знання закону розподілу і параметрів енергетичного спектра збурень, що мають широкий частотний діапазон і різні причини появи, а також передаточних функцій ПРП по цих збуреннях. Імовірностні та спектрально-кореляційні характеристики параметрів мережної напруги були визначені за допомогою розробленого вимірювально-реєструючого комплексу “ВРК-2". Трудність визначення передаточних функцій полягає в складному характері модуляційного процесу параметрів ПРП, оскільки при частотному регулюванні вихідної напруги має місце модуляція не тільки амплітуди, частоти, скважності, але і форми куснево-синусоідального імпульсу. Передаточні функції для збурень мережевої напруги і нестабільності керування до вихідної напруги ПРП були визначені шляхом апроксимації відповідних процесу, що розглядається ЛАЧХ та ЛФЧХ, отриманих розрахунковим шляхом з використанням методу простору змінних стану. Узагальнену схема ПРП для визначення передаточних функцій для збурень, зумовлених флуктуаціями мережевої напруги і нестабільністю керування, приведено на рис. 4. На рис. приведена модель ПРП з урахуванням вхідних збурень та вихідного параметра.
Вхідними діями на моделі ПРП є ЕРС джерела та комутаційна частота . Вихідним параметром є напруга на опорі навантаження - у(t). Процеси, що відбуваються у резонансному контурі, характеризуються вектором стану. Для опису процесів, що відбуваються в ПРП досить розглянути напівперіод перетворення , що складається з двох фаз перетворення і (рис. 6,а,б): для ПРП з комутаційною частотою нижче за резонансну - пряму Fr+ та реверсивну Rv- (рис. ,а); для ПРП з комутаційною частотою вище за резонансну - пряму Fr- та реверсивну Rv+ (рис. ,б).
Системи матричних рівнянь для фаз перетворення, що описують роботу ПРП з комутаційною частотою нижчою за резонансну, мають вигляд:
а) фаза Fr+
формула (8)
формула (9)
б) фаза Rv-
формула (10)
формула (11)
Аналогічно, матричні рівняння для співвідношення частот (формула) мають вигляд:
а) фаза Rv+
формула (12)
формула (13)
б) фаза Rv-
формула (14)
формула (15)
Матриці А описують топологію ПРП, матриці b – підключення джерела до резонансного кола, матриці С – підключення навантаження до резонансного кола. Усі ПФС для співвідношень частот та описуються певними комбінаціями 9-ти основних матриць (табл. 9).
Таблиця 9
формула (16)
формули (17)
формули (18)
Збурення вектора стану і середньої вихідної напруги, які зумовлені нестабільністю комутаційної частоти та вхідної напруги, визначалися як (рис. ):
формула (19)
формула (20)
формула (21)
де - збурення середньої вихідної напруги.
Враховуючи, що динамічні моделі ПРП розглядалися для малих збурень, було проведено лінеаризацію рівнянь вектора стану і середнього значення вихідної напруги, що дозволило значно спростити вирази без істотного зниження точності розрахунків (погрішність не більше за 7 %). За допомогою (8) – (18) з урахуванням (21) – (23) було отримано в матричному вигляді передаточні функції ПРП для малих збурень, зумовлених флуктуаціями мережної напруги та нестабільністю керування. По передаточних функціях отримано сімейства ЛЧХ ПРП при зміні частоти комутації і навантаження для всіх ПФС і співвідношень комутаційної і резонансної частот (для ПФС I ЛЧХ показані в табл. 10, характеристики розраховані для параметрів елементів ПРП: =0,185 мГн; =0,05 мкФ; = 52,3 кГц; =30 мкФ; =0,1 Ом).
Розрахункові формули для ЛЧХ, що ілюструють зниження рівня збурень в розімкненій структурі ПРП, громіздкі і не залучають передаточних функцій типових ланок.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок