Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ

Загрузка...

ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ / сторінка 11

Назва:
ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,46 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Для оцінки впливу збурень по мережевої напрузі та нестабільності керування на вихідну напругу в замкнених структурах ЛЧХ були апроксимовані типовими ланками:
формула (22)
формула (23)
де апериодична ланка являє навантаження, вихідний фільтр і внутрішній опір ПРП в області низьких частот, визначаємий ПФС; коливальна ланка являє резонансний контур ПРП, постійна часу якого визначається співвідношенням резонансної і комутаційної частот та ПФС; - визначається диференціюванням виразів для регулювальних характеристик ПРП, що визначаються ПФС. Погрішність апроксимації на частотах сполучення для всіх ПФС складає не більше за 5%.
Таблиця 10
За допомогою узагальнених динамічних моделей ПРП, для малих збурень, зумовлених низькочастотними флуктуаціями мережної напруги та нестабільністю керування, був проведений аналіз зниження коливань напруги мережі в замкнених структурах ПРП з ПІ-регулятором. Встановлено параметри ПІ-регулятора, при яких забезпечується ефективне зниження коливань вхідної напруги (в 40-50 разів). Розглянуті питання стійкості замкнених структур ПРП для можливих ПФС.
Сьомий розділ присвячено розробці, на основі проведених досліджень, практичних схем ПРП, які реалізовують можливі ПФС, і призначених для різних цілей. Досвід розробки перетворювачів постійної напруги на основі послідовних резонансних інверторів показав, що застосування резонансних принципів комутації економічно виправдано і дозволяє істотно поліпшити масогабаритні і вартісні показники за рахунок зниження вимог до фільтруючих пристроїв і поліпшення умов електромагнітної сумісності перетворювачів та живильних мереж. Однак при цьому необхідне використання ефективних алгоритмів комутації ключових елементів, оптимізація структури перетворювача і параметрів кіл зворотніх зв'язків.
Для живлення секціонованих суднових додаткових пристроїв з повним опором 0,2…2 Ом розроблено ПРП, який реалізує ПФС I, потужністю 1,45 кВт. Високочастотна ланка ПРП являє собою частотно-регульований послідовно-резонансний інвертор з комутаційною частотою вищою за резонансну. Діапазон зміни комутаційної частоти від 300 до 30 кГц. При зменшенні вихідного струму при незмінному навантаженні зменшується рівень пульсацій струму в індуктивному фільтрі, оскільки комутаційна частота перетворювача збільшується. Нарівні з іншими перевагами резонансних схем дана властивість стала визначальною при виборі співвідношення резонансної і комутаційної частот.
ПРП, що являє собою кероване джерело ЕРС – передаточна ланка в автоматичній системі стабілізації швидкості двигуна постійного струму, був розроблений для випробувальних стендів авіаційних компресорів максимальною потужністю 2,6 кВт. ПРП забезпечує як стабільну швидкість обертання, так і можливість безаварійного гальмування до зупинки при постійному і обмеженому моменті. ПРП реалізовує ПФС(передбачений перехід до ПФС.
Розроблений для суднових спеціальних навантажень комбінований ПРП потужністю 1,8 кВт забезпечує високу якість вихідних параметрів, генерує мінімальний рівень перешкод радіочастотного діапазону і має надійний захист від перевантажень в умовах несиметричних і спотворених напруг мережі. ПРП реалізовує ПФС III. Таким чином, забезпечується значне зниження струму к.з. за рахунок природної зовнішньої характеристики ПРП. Зниження рівня низькочастотної гармоніки, зумовленої несиметрією напруг мережі у випрямленій напрузі, забезпечується за рахунок введення корекції кутів керування вентилями вхідного керованого випрямляча за розімкненим принципом. При цьому кути керування випрямляча змінюються тільки в межах декількох градусів, що дозволяє значно знизити негативний вплив керованого випрямляча на живильну мережу.
З використанням результатів проведених досліджень розроблені ПРП, що реалізовують ПФС I, III, для металообробних станків автоматів, для живлення системи датчиків і керування виконавчими механізмами в системах вимірювання і контролю рівнів рідини, розроблені модулі комбінованого перетворювача з ланкою підвищеної частоти резонансного типу для випробувальних стендів авіаційних електричних машин постійного струму.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок