Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською реферат: ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ

Загрузка...

ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ / сторінка 12

Назва:
ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,46 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

Максимальні значення струму і напруг ключових і реактивних елементів резонансного інвертора всіх розроблених ПРП, що реалізовують різні ПФС, розраховувалися за допомогою запропонованої методики розрахунку ізопараметричних характеристик, заснованою на методі фазової площини (р.р. ,4). Параметри регуляторів розраховувалися з урахуванням зниження впливу коливань вхідної напруги, з використанням для цього динамічних моделей ПРП для малих збурень (22), (23).
Високі технічні характеристики розроблених перетворювачів постійної напруги з послідовними резонансними інверторами, що реалізовують нові ПФС, підтверджують достовірність основних виводів і практичних рекомендацій по розрахунку основних характеристик перетворювачів їх ключових і реактивних елементів, підвищенню якості вихідних напруги і струму при роботі перетворювача в умовах несиметричних, спотворених і нестабільних мережевих напруг, вдосконаленню схемотехнічних принципів побудови перетворювачів.
ВИСНОВКИ
В дисертаційній роботі отримала подальший розвиток теорія перетворювачів постійної напруги з частотнорегульованими послідовними резонансними інверторами на основі узагальненого аналізу процесів енергообміну в резонансних контурах, що дозволяє здійснити формування структур перетворювачів із заданими властивостями. Отримані в дисертації результати у сукупності складають суттєвий внесок у подальший розвиток теорії резонансних перетворювачів електроенергії з поліпшеними енергетичними показниками.
1. Обгрунтовано доцільність подальшого розвитку теорії перетворювачів з ланкою підвищеної частоти резонансного типу з частотним регулюванням. Проведений аналіз довів, що в перетворювачах постійної напруги з резонансними інверторами частотне регулювання забезпечує значне розширення властивостей перетворювачів при використанні найбільш ефективних з випадків енергообміну в резонансному контурі.
2. На основі аналізу процесів енергообміну в двохмостовій узагальненій структурі послідовно-резонансного перетворювача встановлено дванадцять можливих ПФС, відповідних роботі перетворювача з комутаційною частотою нижче та вище за резонансну. Вісім з них раніше були невідомі. За допомогою розробленої методики отримані робочі області перетворювачів з комутаційною частотою нижче та вище за резонансну для всіх можливих ПФС, що дозволяють вичерпно характеризувати режими роботи перетворювача та межі його зовнішніх характеристик. Встановлено, що шість ПФС забезпечують підвищуючий режим перетворювачів. Вісім ПФС забезпечують рекуперацію енергії у вхідне джерело.
3. Отримав подальший розвиток метод фазової площини, що перебуває в позиціонуванні вектора узагальненої амплітуди на фазових діаграмах, що дозволило спростити розрахунки статичних характеристик послідовно-резонансних перетворювачів з комутаційною частотою нижче та вище за резонансну та отримати узагальнені вирази, які представлені в зручній для розрахунків формі та відповідні повним робочим областям і можливим ПФС. Запропоновані узагальнені вирази для статичних характеристик визначають загальні закономірності і дозволяють у відповідності з ПФС отримати залежності для зовнішніх, регулювальних та ізопараметричних характеристик, що вичерпно характеризують властивості перетворювачів в статичних режимах роботи.
4. Встановлено загальні закономірності впливу втрат на зовнішні, регулювальні та ізопараметричні характеристики послідовно-резонансних перетворювачів з можливими ПФС, що дозволяють врахувати зміни властивостей перетворювачів від величини навантаження та затухання в резонансному контурі. Встановлено ПФС (I – III) при яких втрати в резонансному контурі впливають найменше на зовнішні та регулювальні характеристики, що вказує на доцільність використання їх при широкому діапазоні частотного регулювання. Встановлено підвищуючі можливості перетворювачів з ПФС IV – VI, а також закономірності зміни регулювальних характеристик поблизу резонансної частоти від величини втрат в резонансному контурі та навантаження, що дозволяє встановити обмеження діапазону зміни навантажень і комутаційної частоти для стійкої роботи перетворювачів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок