Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ

ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ / сторінка 5

Назва:
ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,46 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Київ, 1987 р.; 3-й республіканській науково-технічній конференції “Пристрої перетворення інформації для контролю в енергетиці", м. Харків, 1988 р.; Міжнародних науково-технічних конференціях “Силова електроніка і енергоефективність", м. Алушта, 1998, 1999, 2000 р.; 6-й Міжнародній конференції “Проблеми сучасної електротехніки 2000”.
Публікації. За темою дисертації опубліковано 36 наукових робіт: 1 монографія, 25 статей в професійних наукових виданнях (12 без співавторів), 1 препринт, тези 5 доповідей на конференціях, 2 авторських свідоцтва СРСР на винаходи, 1 інформаційний листок, 1 збірник методичних вказівок.
Структура та обсяг дисертаційної роботи. Дисертація складається із вступу, семи розділів, висновків, додатків, списку використаних джерел. Загальний обсяг роботи складає 325 сторінок, у тому числі 258 сторінок основного тексту, 78 рисунків, 32 таблиці, список використаних джерел з 176 найменувань та три додатки.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі обгрунтовані актуальність та доцільність роботи, сформульовано мету та завдання наукового дослідження, викладено наукову новизну, практичне значення та реалізацію результатів дисертації, наведено відомості про апробацію та публікації.
У першому розділі розглянуто тенденції розвитку перетворювачів електроенергії з резонансними контурами. Внаслідок проведеного огляду показано, що розробка перетворювачів електроенергії на основі схем з комутацією кіл, які містять резонансні контури, є перспективним напрямком силової електроніки. Показано, що перетворювачі з резонансними контурами за економічністю, рівню електромагнітної сумісності і іншим властивостям мають переваги перед високочастотними перетворювачами з “жорсткою" комутацією.
Проведений порівняльний огляд властивостей перетворювачів постійної напруги з резонансними інверторами показав, що найбільш широкими можливостями в поліпшенні властивостей і характеристик володіють перетворювачі постійної напруги з послідовними інверторами (в тому числі з навантаженням, шунтованим додатковим конденсатором, які мають властивості перетворювачів з послідовно-паралельними інверторами).
Проведено порівняльний аналіз найбільш відомих способів регулювання вихідної напруги резонансних інверторів. Показано, що в перетворювачах постійноі напруги з резонансними інверторами частотне регулювання передбачає значне розширення властивостей перетворювачів при використанні всіх можливих випадків енергообміну в резонансному контурі. Показано, що процес енергообміну в резонансному контурі перетворювача між вхідним джерелом та реактивними елементами, що складає контур і кола вихідного фільтра і навантаження, визначають його зовнішні, регулювальні та ізопараметричні характеристики, а також визначають міру впливу збурень, зумовлених флуктуаціями мережевої напруги і нестабільністю керування на вихідні параметри.
Показана доцільність використання перетворювачів з резонансними інверторами в умовах автономних (суднових) мереж. Обгрунтована актуальність рішення задач забезпечення якості вихідних параметрів перетворювачів з резонансними інверторами при параметричних збуреннях, високому рівні мережевих перешкод і нестабільності керування. Обгрунтована доцільність подальшого розвитку теорії перетворювачів з ланкою підвищеної частоти резонансного типу з частотним регулюванням на основі дослідження процесів енергообміну в їх силових колах.
У другому розділі встановлено зв'язок між законом зміни напруги на резонансному колі і властивостями ПРП. Узагальнена структура ПРП (рис. ,а) містить комутаційний блок КБ, послідовне резонансне коло ,, а також кола джерела вхідної ЕРС та навантаження з фільтруючим конденсатором . За допомогою силових ключів, які входять в комутаційний блок, можуть комутуватись послідовне резонансне коло, джерело електроенергії та навантаження з напругою . Навантаження ПРП шунтується фільтруючим конденсатором, ємність якого звичайно більше за резонансну в 40-100 разів. Тому постійна часу навантаження значно перевищує період коливань резонансного контура, що дає можливість подати , як незмінну величину протягом періоду перетворення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ НА ОСНОВІ ЧАСТОТНОРЕГУЛЬОВАНИХ ПОСЛІДОВНИХ РЕЗОНАНСНИХ ІНВЕРТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок