Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК АГРАРНО-ПРОМИСЛОВИХ ФОРМУВАНЬ У ЦУКРОБУРЯКОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

РОЗВИТОК АГРАРНО-ПРОМИСЛОВИХ ФОРМУВАНЬ У ЦУКРОБУРЯКОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Назва:
РОЗВИТОК АГРАРНО-ПРОМИСЛОВИХ ФОРМУВАНЬ У ЦУКРОБУРЯКОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,16 KB
Завантажень:
99
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
РУМИК Ігор Іванович
УДК 631.145+(633.63+664.1)
РОЗВИТОК АГРАРНО-ПРОМИСЛОВИХ ФОРМУВАНЬ
У ЦУКРОБУРЯКОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у відділені організації виробництва та земельних відносин Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки”
Науковий керівник: доктор економічних наук, старший науковий
співробітник, заслужений економіст України
Коденська Марія Юхимівна,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки”,
головний науковий співробітник відділу інвестицій
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мостенська Тетяна Леонідівна,
Національний університет харчових технологій,
завідувач кафедри менеджменту,
декан факультету економіки і менеджменту
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Фурса Анатолій Васильович,
Інститут цукрових буряків УААН,
провідний науковий співробітник лабораторії економіки
та організації виробництва цукрових буряків і насіння
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
кафедра аграрної економіки, м. Київ
Захист відбудеться 28.09.2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 26.350.01, в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” за адресою: 03680, м. Київ, вул. Героїв оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” за адресою: 03680, м. Київ, вул. Героїв оборони, 10, 2-й поверх, кімн.211.
Автореферат розісланий 27.08.2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Пулім В.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розвиток аграрного сектора економіки України значною мірою залежить від економічної основи господарювання. Зміни в аграрній політиці нашої держави, що відбуваються протягом останніх років, спрямовані на розвиток ринкових відносин, які базуються на приватній власності. Майже всі сільськогосподарські підприємства реформувались у нові господарські структури, що є важливою організаційно-економічною передумовою розвитку інтеграційного процесу в системі аграрно-промислового комплексу.
Структура АПК України потребує докорінних соціально-економічних змін, які б стали поштовхом до відродження, стабілізації та підвищення ефективності виробництва у сільськогосподарських і переробних підприємствах; відновлення господарських і економічних зв’язків між сферами АПК з метою насичення внутрішнього ринку конкурентоспроможною продукцією, формування експортних ресурсів й освоєння зовнішнього ринку. Досягнення цієї мети визначається розвитком різних типів аграрно-промислових формувань у сфері виробництва, переробки, зберігання та реалізації сільськогосподарської продукції, їх ефективної діяльності, зокрема в цукробуряковому виробництві.
Розвиток й ефективна діяльність інтегрованих формувань значною мірою залежить від побудови їх раціональної організаційно-виробничої структури, взаємовигідних економічних відносин між структурними складовими, постійного забезпечення матеріально-технічними ресурсами сільського господарства та їх раціонального використання, оптимального співвідношення між обсягами сільськогосподарської продукції і виробничими потужностями промислових підприємств. Вирішення зазначених проблем потребує вивчення й узагальнення теоретичних основ розвитку аграрно-промислових формувань, поглибленого аналізу їх господарської діяльності для визначення шляхів ефективного функціонування.
Економічні проблеми розвитку цукробурякового виробництва слід розглядати, виходячи із соціально-економічної сутності аграрної політики держави, спрямованої на забезпечення позитивних змін та економічної стабілізації цукробурякового виробництва, зростання його потенціалу, створення різних аграрно-промислових формувань, за допомогою яких можливо підвищити ефективність виробництва цукрових буряків, цукру та продуктів з нього, сформувати конкурентоспроможне середовище на ринку аграрно-продовольчої продукції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗВИТОК АГРАРНО-ПРОМИСЛОВИХ ФОРМУВАНЬ У ЦУКРОБУРЯКОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок