Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СПОСОБІВ ЗБЕРІГАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ВОЛОГОГО ЗЕРНОФУРАЖУ В ГОДІВЛІ КОРІВ

РОЗРОБКА СПОСОБІВ ЗБЕРІГАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ВОЛОГОГО ЗЕРНОФУРАЖУ В ГОДІВЛІ КОРІВ

Назва:
РОЗРОБКА СПОСОБІВ ЗБЕРІГАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ВОЛОГОГО ЗЕРНОФУРАЖУ В ГОДІВЛІ КОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,03 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний аграрний університет
МАКОВЕЦЬКИЙ Петро Петрович
УДК 636.22/.28.084.086
РОЗРОБКА СПОСОБІВ ЗБЕРІГАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ
ВОЛОГОГО ЗЕРНОФУРАЖУ В ГОДІВЛІ КОРІВ
06.02.02 — годівля тварин і технологія кормів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Київ — 2000
Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана в Інституті кормів УААН.
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук ЗАСУХА Тетяна Володимирівна, агрофірма “Світа-нок”, голова.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор КАРПУСЬ Микола Михайлович, Інститут агроекології і біотехнології УААН, головний науковий співробітник групи координації науково-дослідної роботи і підготовки наукових кадрів.
кандидат сільськогосподарських наук ПОВО-ЗНІКОВ Микола Гаврилович, Подільська агротехнічна академія, доцент кафедри годівлі тварин і технології кормів.
Провідна установа: Львівська академія ветеринарної медицини ім. С. З. Гжицького, кафедра годівлі тварин, Міністерство АП України, м. Львів.
Захист дисертації відбудеться “__25__” __жовтня__ 2000 року о __12__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.004.05 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041 м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65, сектор захисту.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041 м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10, читальний зал.
Автореферат розісланий “__25__” __вересня__ 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Столюк В. Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Великі витрати електроенергії та пального на сушіння зерна, підтримання його сухим у процесі зберігання спонукають до пошуку нових технологічних прийомів зберігання як продовольчого, так і кормового зерна. У зв’язку з цим розробка нових способів зберігання вологого зерна в засіках на критих токах, складах та в рулонах з використанням природних біологічно-мінеральних консервантів є актуальним для підвищення кормового балансу тваринництва.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота входить до науково-технічної програми “Кормовиробництво”, 1996-2000 рр., завдання 06. “Розробити нові консерванти для вологого зерна та технологію його зберігання в аеробних та анаеробних умовах”.
Мета і задачі досліджень. Мета роботи полягає у розробці нових способів зберігання вологого зерна кукурудзи і пшениці в засіках на критих токах, складах та в рулонах з використанням його в годівлі тварин.
У задачі досліджень входило:—
вивчення консервуючої дії біологічно-мінерального консерванту у складі насіння гірчиці білої сорту Кароліна та природного мінералу сапоніту при їх поєднанні в процесі зберігання зерна;—
розробка способу пошарової герметизації вологого зерна кукурудзи в засіках;—
оцінка продуктивної дії консервованого зерна кукурудзи і пшениці при згодовуванні лактуючим коровам;—
розробка модифікованого біологічно-мінерального консерванту для зберігання зернофуражу в силосах на елеваторах;—
аналіз економічної ефективності нового способу зберігання вологого зерна кукурудзи в засіках і рулонах порівняно з технологією сушіння та силосування в подрібненому вигляді.
Об’єкт дослідження. Вологе зерно кукурудзи, пшениці, засіки, поліетиленові мішки, рулони, біологічно-мінеральний консервант і дійні корови.
Предмет дослідження. Теоретичні і практичні аспекти розробки нових способів зберігання вологого зернофуражу та ефективності його використання в годівлі лактуючих корів.
Методи досліджень. Загальноприйняті зоотехнічні — при вивченні:—
консервуючої дії сапоніту, вермикуліту та насіння гірчиці білої, зберіганні вологого зерна кукурудзи в засіках, рулонах, поліетиленових мішках, а пшениці в амфорі-ямі та засіці;—
хімічного складу зернофуражу, продуктивної дії консервованого зерна в годівлі корів;—
фізіологічні і біохімічні — вмісту в крові форменних елементів, гемоглобіну, кальцію, фосфору, лужного резерву, вмісту органічних кислот бродіння в зерні, концентрації аміаку, спиртів;—
біометричні — опрацювання результатів дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА СПОСОБІВ ЗБЕРІГАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ВОЛОГОГО ЗЕРНОФУРАЖУ В ГОДІВЛІ КОРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок