Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління властивостями агломераційної шихти за умов утилізації залізовмісних металургійних шламів

Управління властивостями агломераційної шихти за умов утилізації залізовмісних металургійних шламів

Назва:
Управління властивостями агломераційної шихти за умов утилізації залізовмісних металургійних шламів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,94 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національна металургійна академія України
УДК 669.162
Котляр Михайло Ігорович
Управління властивостями агломераційної шихти за умов утилізації залізовмісних металургійних шламів
05.16.02 “Металургія чорних металів”
Автореферат
дисертації на здобуття ученого ступеню кандидата технічних наук
Дніпропетровськ, 2004
Дисертація є рукописом
Роботу виконано в Національній металургійній академії України Міністерства освіти і науки України і на Криворізькому державному гірничо-металургійному комбінаті “Криворіжсталь”
Науковий керівник:
Доктор технічних наук, професор
Шатоха Володимир Іванович
Національна металургійна академія України,
проректор з міжнародних питань
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор
Колесник Микола Федорович
Запорізька державна інженерна академія,
завідувач кафедри металургії чорних металів
Кандидат технічних наук
Петренко Віталій Олександрович
ВАТ “Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського”
помічник директора заводу
Провідна установа:
Дніпродзержинський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України,
кафедра руднотермічних процесів (м.Дніпродзержинськ)
Захист відбудеться “22” червня 2004 р. о 12-30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .084.03 при Національній металургійній академії України (49600, Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4)
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної металургійної академії України (49600, Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4)
Автореферат розісланий “17” травня 2004 р.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор Камкіна Л.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Реалізація в Україні концепції стійкого розвитку стосовно до металургії вимагає, зокрема, підвищення ефективності використання твердих залізовмісних відходів. Це актуально як з точки зору економії невідновних природних ресурсів, так і з метою зменшення забруднення відходами навколишнього середовища.
Кабінетом Міністрів України прийнято "Програму використання відходів виробництва і споживання на період до 2005 року", а також "Національний план з гігієни довкілля на 2000-2005 роки". Ці документи підкреслюють актуальність створення ресурсозберігаючих технологій, що забезпечують більш повне залучення відходів у виробництво, і регламентують сприятливий інвестиційний клімат для рішення поставлених задач.
Актуальність теми. Існуючі на металургійних підприємствах України масштаби і темпи накопичення залізовмісних шламів диктують необхідність розробки і впровадження технологій, що забезпечують збільшення обсягів і підвищення ефективності утилізації даного виду відходів.
Пошук і застосування ефективних способів підготовки залізовмісних металургійних шламів до утилізації в процесі спікання агломерату є в умовах України найбільш прийнятним рішенням проблеми утилізації шламів без додаткових капіталовкладень.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи безпосередньо пов'язана з планами наукових досліджень Національної металургійної академії України і Криворізького державного гірничо-металургійного комбінату “Криворіжсталь”, а також з затвердженими Кабінетом Міністрів України "Програмою використання відходів виробництва і споживання на період до 2005 року" і "Національним планом з гігієни довкілля на 2000-2005 роки". Базовими для підготовки дисертації є науково-дослідні роботи “Исследование влияния торфа активированного при подготовке шламов на качество агломерата” (2001 р. Інв. № 751-01), „Исследование вещественного состава шламов, а также руд и вмещающих пород залежей ШУ КДГМК “Криворожсталь” (2002 р., Інв. № 75–02), виконані відповідно до плану науково-дослідних робіт КДГМК “Криворіжсталь”, у яких автор був відповідальним виконавцем.
Мета дослідження. Забезпечити збільшення обсягів і підвищення ефективності утилізації залізовмісних шламів за умов металургійних підприємств України шляхом управління властивостями аглошихти в процесі її підготовки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Управління властивостями агломераційної шихти за умов утилізації залізовмісних металургійних шламів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок