Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ЦЕГЛяНИХ БУДИНКІВ, що експлуатуються у звичайних та складних умовах будівництва

МЕТОДИ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ЦЕГЛяНИХ БУДИНКІВ, що експлуатуються у звичайних та складних умовах будівництва

Назва:
МЕТОДИ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ЦЕГЛяНИХ БУДИНКІВ, що експлуатуються у звичайних та складних умовах будівництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,14 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТІ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ТАРАН Роман Анатолійович
УДК 624.012.8:618.518:620.179
МЕТОДИ ТЕХНІЧНОЇ
ДІАГНОСТИКИ ЦЕГЛяНИХ БУДИНКІВ,
що експлуатуються у звичайних та складних умовах будівництва
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі "Основи, фундаменти та підземні споруди" Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
ПЕТРАКОВ Олександр Олександрович
Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри "Основи, фундаменти і підземні споруди".
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
КОРОЛЬОВ Володимир Петрович
Донбаська державна академія будівництва і архітектури, професор кафедри "Металеві конструкції".
кандидат технічних наук, доцент,
ЧЕРНИХ Олег Анатолійович
Донбаський гірничо-металургійний інститут, м. Комунарськ, доцент кафедри архітектури і будівельних конструкцій.
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, відділ огороджуючих конструкцій будівель та споруд, Держбуд України, м. Київ.
Захист відбудеться "27" червня 2002 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка-23, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва й архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка-23, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус
Автореферат розісланий "23" травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Югов А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕрисТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Діагностика технічного стану конструкцій і будинків у цілому є першочерговим заходом для ухвалення об'єктивного рішення про можливість нормальної експлуатації існуючого будинку, ефективних заходів відновлення чи відмовлення від експлуатації такого будинку. В даний час питання оцінки технічного стану конструкцій і будинку в цілому залишається відкритим, оскільки розвиток приладового оснащення дослідницьких лабораторій за об'єктивних причин було припинено в 90-х роках. До сьогоднішнього дня на ринку будівельної галузі немає принципово нових приладів неруйнівного контролю з механічним принципом дії. Саме приладами неруйнівного контролю механічного принципу дії можна досліджувати міцнісні характеристики кам'яної кладки. Тут варто розглядати тільки склерометричні прилади.
У практичній діяльності доводиться мати справу з будинками старого будівництва, для яких характерне значне змінювання фізичних властивостей поверхневого шару стінового матеріалу як слід тривалої взаємодії з навколишнім середовищем. Прилади склерометричного принципу дії оцінюють міцність матеріалу за пружно-пластичними характеристикам поверхневого шару, які, як уже відзначалося, можуть значно відрізняться від основної маси матеріалу конструкції. Використовуючи ці прилади, похибка оцінки міцності цегляної конструкції старої будівлі буде неприпустимо велика.
Значна частина території України може оцінюватися як територія зі складними умовами будівництва. Для оцінки технічного стану будівель, побудованих у таких умовах, необхідно проводити комплекс заходів, серед яких не останнє місце займає оцінка напруженого стану матеріалу конструкцій. Зараз відомі ряд способів і методик, що дозволяють визначати напружений стан у таких конструкцій на підставі пружних характеристик матеріалу. Для цегляної кладки складний напружений стан однієї цегли не може характеризувати напружений стан конструкції в цілому.
Рішення комплексної задачі технічної діагностики для цегляних будинків у даний час не може бути об'єктивним, оскільки існуючі прилади і методики не пристосовані для цегляної кладки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИ ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ЦЕГЛяНИХ БУДИНКІВ, що експлуатуються у звичайних та складних умовах будівництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок