Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛОКАЛЬНІ КОНФЛІКТИ В РЕСПУБЛІЦІ ІНДОНЕЗІЯ (1975 – 2005)

ЛОКАЛЬНІ КОНФЛІКТИ В РЕСПУБЛІЦІ ІНДОНЕЗІЯ (1975 – 2005)

Назва:
ЛОКАЛЬНІ КОНФЛІКТИ В РЕСПУБЛІЦІ ІНДОНЕЗІЯ (1975 – 2005)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,15 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ СХОДОЗНАВСТВА ІМ. А. КРИМСЬКОГО
ГАЛУШКА-АДАЙКІН Антон Романович
УДК 94(594)
ЛОКАЛЬНІ КОНФЛІКТИ
В РЕСПУБЛІЦІ ІНДОНЕЗІЯ (1975 – 2005)
07.00.02 – Всесвітня історія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата історичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у відділі Сучасного Сходу Інституту сходознавства ім. А. Кримського НАН України.
Науковий керівник:
доктор історичних наук,
старший науковий співробітник
Матвєєва Леся Василівна,
директор Інституту сходознавства
ім. А. Кримського НАН України
Офіційні опоненти:
доктор історичних наук,
старший науковий співробітник
Бубенок Олег Борисович,
провідний науковий співробітник відділу
Історіографія та джерелознавство Інституту
сходознавства ім. А. Кримського НАН України
кандидат історичних наук, доцент
Таран Макар Анатолійович,
доцент кафедри нової та новітньої
історії Київського національного
університету імені Тараса Шевченка
Захист відбудеться “2” липня 2007 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.174.01 в Інституті сходознавства ім. А. Кримського НАН України (01001, Київ, вул. Грушевського, 4).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту сходознавства ім. А. Кримського НАН України (01001, Київ, вул. Грушевського, 4, кім. 207).
Автореферат розісланий “1” червня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Д. Василюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За умов швидкої глобалізації світового суспільства, вплив локальних конфліктів на загальнополітичні процеси вже сягнув далеко за межі суто внутрішньополітичної проблеми уряду Республіки Індонезія. Більшої вагомості дослідженню історії локальних конфліктів в Індонезії надає боротьба світової спільноти проти тероризму: на теренах Індонезії діє мережа угрупувань, діяльність яких щільно пов’язана з сепаратистськими та терористичними рухами Південно-Східної Азії. Тому вивчення ґенези внутрішньодержавних локальних конфліктів в Індонезії допоможе виявити загальноісторичні тенденції проявів сепаратизму, тероризму, міжконфесійної ворожнечі та інше, що має загальносвітове значення. Відтворення історичної картини розвитку локальних конфліктів в Республіці Індонезія є важливим для сучасної української історичної науки з огляду на швидку динаміку глобалізаційних процесів й відповідно поступового зближення України з країнами Південно-Східної Азії взагалі та Республікою Індонезія зокрема. Вивчення даної теми надає можливість створити цілісну картину розвитку Індонезії та проаналізувати суспільно-політичні процеси в країні у відповідний період. Україна – активний учасник міжнародних відносин; країна, що чітко окреслила свою антитерористичну позицію й на даному етапі є одним з провідників миру та стабільності на міжнародній арені. Тим доцільніше звернути увагу української історичної науки на проблемні аспекти суспільно-політичних процесів в Південно-Східній Азії з метою упередження виникнення локальних конфліктів та проявів тероризму в світі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає плановій темі Інституту сходознавства “Суспільно-політичні процеси в країнах Сходу та їхній вплив на розвиток українського суспільства” (№ 0103U006523), знаходиться у руслі актуальних напрямків досліджень Інституту у східно-азійському регіоні.
Об’єктом дослідження є локальні конфлікти в Республіці Індонезія в період 1975-2005 рр. Предметом дослідження є передумови формування, ескалація та завершальний етап розвитку локальних конфліктів в Республіці Індонезія, їх роль у суспільно-політичному житті країни, діяльність урядів Республіки Індонезія, опозиції, партій, громадських об’єднань та різноманітних угрупувань в Індонезії, урядів країн світу та міжнародних організацій.
Мета дослідження полягає у тому, щоб на основі критико-аналітичного дослідження спеціальної літератури, нововиявлених документальних матеріалів об’єктивно висвітлити причини, роль і місце локальних конфліктів в суспільно-політичних процесах Республіки Індонезія, їх сутність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЛОКАЛЬНІ КОНФЛІКТИ В РЕСПУБЛІЦІ ІНДОНЕЗІЯ (1975 – 2005)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок