Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИКО – МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРОФІЛЮ

ТЕОРЕТИКО – МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРОФІЛЮ

Назва:
ТЕОРЕТИКО – МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРОФІЛЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,65 KB
Завантажень:
464
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ
ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ АПН УКРАЇНИ
ЛОЗОВЕЦЬКА Валентина Терентіївна
УДК 377.5: 377.3
ТЕОРЕТИКО – МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ
ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ МОЛОДШОГО
СПЕЦІАЛІСТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО
ПРОФІЛЮ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора педагогічних наук
КИЇВ – 2002
Дисертацією є рукопис:
Робота виконана в Національному аграрному університеті, Міністерство аграрної політики України, м. Київ.
Науковий
консультант: |
доктор педагогічних наук, професор ДЬОМІН Анатолій Іванович, Національний аграрний університет, м. Київ, професор кафедри педагогіки.
Офіційні
опоненти: | доктор педагогічних наук, професор, дійсний член АПН України ГОНЧАРЕНКО Семен Устимович, Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, м. Київ, головний науковий співробітник відділу дидактики професійної освіти;
доктор педагогічних наук, професор ЛІГОЦЬКИЙ Анатолій Олексійович, Національна академія внутрішніх справ України, м. Київ, начальник кафедри педагогіки;
доктор педагогічних наук, професор РОМАНИШИНА Людмила Михайлівна, Тернопільська державна медична академія імені І.Я. Горбачевського, м. Тернопіль, завідувачка кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін.
Провідна
установа: | Херсонський державний педагогічний університет, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і наук України, м. Херсон.
Захист відбудеться 18 вересня 2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України (04060, м. київ, вул. М.Берлинського, 9).
Автореферат розісланий 21 червня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Цибульська Г.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та доцільність дослідження. Національна доктрина розвитку освіти, затверджена Указом Президента України 17 квітня 2002 року, передбачає забезпечення високої якості та професійної мобільності випускників вищих навчальних закладів на ринку праці шляхом інтеграції вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації, наукових установ та підприємств, запровадження гнучких освітніх програм та інформаційних технологій навчання.
Процеси глобалізації, перехід від індустріальних технологій до науково-інформаційного виробництва, пов'язані з цими світовими тенденціями сучасні соціально-економічні завдання зумовили необхідність інтеграції освіти, науки і виробництва. Новий етап модернізації вищої освіти, її осучаснення та оновлення відповідно до перспективних цілей та потреб, системи знань, умінь і навичок, світоглядних і громадянських якостей, що має бути сформована в процесі навчання з урахуванням перспектив розвитку суспільства, науки, техніки і технологій Закон України “Про вищу освіту”//Урядовий курєр –2002.-№ 86 - такі винятково важливі завдання розвитку цієї галузі. Їх розв'язання потребує забезпечення наступності змісту та координації навчально-виховної діяльності на різних ступенях освіти, що функціонують як продовження попередніх і передбачають підготовку громадян для можливості переходу на наступні ступені.
Одним із пріоритетів економічного розвитку нашої держави є реформування агропромислового комплексу. Перехід до ринкових відносин зумовив потребу розроблення й використання сучасної техніки та безвідходної екологічно-безпечної технології за умови конкурентоспроможності продукції, що виробляється в умовах будь-якого типу підприємств з різною формою власності. Молокопереробна галузь - одна із найважливіших в агропромисловому комплексі.
У зв'язку з цим зростає значення підготовки фахівців з переробки сільськогосподарської сировини, які здатні застосовувати в реальних виробничих умовах сучасні екологобезпечні, безвідходні технології. Виробництво на цій основі продукції вітчизняного виробника забезпечить її конкурентоспроможність і чільне місце у загальній структурі ринку, що сприятиме збагаченню економічних здобутків нашої держави.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Реферат на тему: ТЕОРЕТИКО – МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРОФІЛЮ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок