Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ НИЗьКОІНТЕНСИВНОГО ЛАЗЕРНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ У ХВОРИХ на ДИФТЕРІЮ

ЗАСТОСУВАННЯ НИЗьКОІНТЕНСИВНОГО ЛАЗЕРНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ У ХВОРИХ на ДИФТЕРІЮ

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ НИЗьКОІНТЕНСИВНОГО ЛАЗЕРНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ У ХВОРИХ на ДИФТЕРІЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,71 KB
Завантажень:
313
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕПІДЕМІОЛОГІЇ ТА ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ
ім. Л.В. ГРОМАШЕВСЬКОГО
Риспаєва Дінара Есенбеківна
УДК 616.931-085.849.19
ЗАСТОСУВАННЯ НИЗьКОІНТЕНСИВНОГО ЛАЗЕРНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ У ХВОРИХ на ДИФТЕРІЮ
14.01.13 - інфекційні хвороби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
КИЇВ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківській медичній академії післядипломної освіти МОЗ України
Науковий керівник: | доктор медичних наук, професор
Малий Василь Пантелійович,
Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри інфекційних хвороб
Офіційні опоненти: |
доктор медичних наук, професор
Дубинська Галина Михайлівна,
Українська медична стоматологічна академія МОЗ України, завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією
доктор медичних наук, професор
Мірошниченко Валентин Павлович,
Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри інфекційних хвороб
Провідна установа: |
Одеський державний медичний університет МОЗ України
Захист відбудеться “ 26 ” 05 2006 року о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.614.01 із захисту кандидатських дисертацій при Інституті епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України (01015, м. Київ, вул. Січневого повстання, 23).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України (03038, м. Київ,
вул. М. Амосова, 5).
Автореферат розісланий “ 25 ” 04 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, кандидат медичних наук | В.В.Кононенко


агальна характеристика роботи
Актуальність теми. ідйом захворюваності на дифтерію, який розпочався в 90-х роках XX сторіччя, характеризувався значним зростанням кількості хворих особливо у старших вікових групах, у першу чергу від 40 до 50 років [Моисеева А., Мариевский В. 1993; Малий В.П. зі співавт., 1996; Возианова Ж.И., Городецкий М.М., 1996; Демиховская Е.В., 2000; Чистякова Г.Г. с соавт., 2001; Мостюк А.І. зі співавт., 2002]. роведені профілактичні та протиепідемічні заходи сприяли зниженню захворюваності на дифтерію і створенню відносного епідемічного благополуччя, хоча й у наш час мають місце як спорадичні, так і навіть групові випадки захворювання [Возіанова Ж.І., 2001]. Уроки 90-х років показали, що підтримка епідемічної стабільності щодо цієї інфекції вимагає не тільки дотримання імунопрофілактичних заходів, але й змушує шукати нові методи її лікування, у тому числі спрямовані на попередження розвитку небезпечних для життя ускладнень. У кінцевому результаті такі заходи сприятимуть зменшенню кількості летальних випадків.
а період останньої епідемії дифтерії вивчалися питання епідеміології, патогенезу, властивостей збудника, клініки, а також етіотропного та патогенетичного лікування та профілактики. Так, зокрема, вивчалися можливості використання ових антибактеріальних препаратів [Нікітіна Н.О., Козько В.М. зі співавт., 1998; Мостюк А.І., Прокопів О.В., 1999], методи корекції антиоксидантного захисту [Дубинська Г.М., 1998; Волобуєва О.В., 2001; Дуда А. К., 1999; Чорновол А.В., 1998, 2001] і посилення захисної дії імунної системи [Лебедев В.В., Покровский В.И. соавт., 1996], застосовувалися методи підсилення місцевої резистентності [Родионова О.В. свт., 1997; Тихомирова О. В. соавт., 1998].
різних причин терапевтичні заходи не завжди були ефективними, причому зберігався ризик ускладнень та нерідко розвивалися побічні дії від проведеної терапії. Специфічна терапія дифтерії із введенням різних доз протидифтерійної сироватки (ПДС), яка широко застосовувалась раніше, також не завжди вирішувала проблему. Так, ще дослідження Pappenheimer A.M. (1977), а також Воробйова ці показники.
3. Визначити показники про- та антиоксидантних систем у хворих на дифтерію в динаміці і при застосуванні лазерного випромінювання в комплексному лікуванні.
4. Вивчити показники місцевого та системного імунітету у хворих на дифтерію в динаміці і на тлі проведеного лікування з використанням лазерного випромінювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ НИЗьКОІНТЕНСИВНОГО ЛАЗЕРНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ У ХВОРИХ на ДИФТЕРІЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок