Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення показників якості систем передачі інформаціі

Підвищення показників якості систем передачі інформаціі

Назва:
Підвищення показників якості систем передачі інформаціі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,63 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Український науково-дослідний інститут зв'язку
Тарасенко Ігор Анатолійович
УДК 621.396.662.072.
Підвищення показників якості
систем передачі інформаціі
05.12.13 –радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Київському інституті зв'язку Української державної академії зв'язку ім. О.С.Попова.
Науковий керівник: Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор
Стеклов Василь Купріянович, ректор Київського інституту зв'язку
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, начальник кафедри Київського військового інституту управління і зв'язку, Почерняєв В.М.
Кандидат технічних наук, доцент, директор Одеського електротехнікуму зв'язку,
Скопа О.О.
Провідна організація – ВАТ Науково-виробниче підприємство "Сатурн" Державного комітету промислової політики України (м. Київ).
Захист відбудеться "21" грудня 2000 р. об 16 годині на засіданні спеціалізованої вищої ради К 26.849.01 в Українському науково-дослідному інституті зв'язку Державного комітету зв'язку та інформатизації України за адресою: 03680, Київ-110, вул. Солом'янська, 13.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського науково-дослідного інституту зв'язку.
Автореферат розісланий "17" листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої Ради Михайлов В.Ф.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми та стан питання. Стрімкий розвиток телекомунікаційних технологій у всьому світі, ставить перед Україною як європейською державою, Державним комітетом зв'язку та інформатизації України особливі завдання: задовольнити надання набору інформаційних послуг користувачам на сучасному якісно-технічному рівні. Основою могутнього комплексу, що забезпечує розмайіття передачі інформації, можливість свідомого керування та її обробки – є інформаційна мережа, яка з'явилась внаслідок інтеграції мереж зв'язку та ЕОМ. Завдання побудови такої системи передачі інформації зводиться до пошуку інформаційної мережі, яка компромісно оптимізує обмеження вхідних даних та спектр визначених умов. Відзначимо, що синтез мереж такого типу повинний бути векторним, тобто виконуватися з урахуванням декількох істотних показників якості, включаючи й економічні. Це обумовлено властивістю багатокрітеріальності складної системи.
Вирішенню проблеми побудови сучасних систем передачі інформації присвячено багато робіт українських та закордонних учених. Створення концепції побудови систем і багатокрітеріальної оптимізації, інформаційно-ентропійних методів, теорії масового обслуговування і теорії потенційної завадозахищеності пов'язано з роботами таких учених як Стеклов В.К., Зюко О.Г., Варакін А.Є., Гернер Н., Лазарєв В.Г., Пійль Е.И., Рогинський В.М., Харкевич О.Д., Кловський Д.Д., Фінк Л.М., Куо Ф.Ф., Бертсекас Д., Галлагер Р., Зайченко Ю.П., Гонта Ю.В., Френк Г., Гуткін Л.С., Батіщев Д.І., Шеннон К., Хазацький В.Є., Като М., Такаро М., Тома Е. та ін.
У відомій науковій літературі досліджуються різноманітні концепції побудови систем телекомунікацій, але всі вони мають недоліки - в основному придатні для однорідних мереж, а сучасні системи передачі інформації характеризуються широким спектром застосовуваного устаткування. Принципи ж побудови сучасних систем передачі інформації з різнорідним устаткуванням і наданням різноманітних послуг , розглянуті недостатньо. Не проведений глибокий порівняльний аналіз сучасних технологій побудови систем передачі інформації і недостатньо рекомендацій для їхнього застосування на мережах зв'язку України. Не розроблені універсальні алгоритми прийому багатопозиційних сигналів багатоканальних модемів. Не розраховані потенційні характеристики системи передачі такі як, завадозахищеність, затримка передачі інформації і точність синхронізації сучасних систем зв'язку.
Практично не проаналізовані методи підвищення показників якості систем передачі інформації, що дозволяють здійснити глобальний синтез систем передачі інформації з урахуванням всіх істотних окремих критеріїв, необхідних для забезпечення заданої точності параметрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Підвищення показників якості систем передачі інформаціі

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок