Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ПРЯМОЇ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ

ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ПРЯМОЇ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ

Назва:
ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ПРЯМОЇ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,70 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР“
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ПАПУНІЦЬКА Наталія Валеріївна
УДК 631:336.565
ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ПРЯМОЇ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ
08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі "Інститут аграрної економіки" Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент,
Борщ Алла Георгіївна,
Національний науковий центр
"Інститут аграрної економіки",
старший науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Чупіс Анатолій Віталійович,
Сумський національний аграрний університет,
завідуючий кафедрою фінансів
кандидат економічних наук, доцент
Януль Інна Євгенівна,
Київський національний університет
ім. Т. Шевченка,
доцент кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства
Міністерства освіти і науки України, м. Тернопіль
Захист відбудеться 8 червня 2005 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 в Національному науковому центрі "Інститут аграрної економіки" УААН за адресою: 03680, м. Київ, М.СП, вул. Героїв оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСТІ, вул. Героїв оборони, 10, 2-й поверх, к. 212.
Автореферат розісланий 7 травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Н.Л.Жук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
На шляху переходу до ринкових відносин аграрний сектор економіки виявився незахищеним. Держава не спромоглася запропонувати ефективний механізм підтримки галузі, який був би спрямований на вихід її з кризового стану. Реформи не підкріплені бюджетними коштами, не принесли бажаних наслідків, а навпаки, погіршили фінансовий стан.
У комплексі заходів при переході сільськогосподарського виробництва до ринкових відносин ключова роль належить саме фінансовому механізму. Він покликаний вирішувати функції раціонального розподілу обмежених бюджетних ресурсів і фінансового регулювання.
Основні напрямки удосконалення фінансових відносин у сільському господарстві зводяться до наступного: по-перше, необхідна організація та розвиток сучасних форм регулювання фінансового ринку; по-друге, докорінна змінна підходів до бюджетного фінансування і державної підтримки сільського господарства; по-третє, формування досконалої податкової системи. Механізм прямої державної підтримки, що утворився раніше, потребує перебудови відповідно сучасним умовам, що визначає актуальність обґрунтування напрямів фінансування сільськогосподарських товаровиробників.
Питанням прямої державної підтримки сільського господарства приділяється увага у працях таких економістів, як В.Андрійчук, В.Алексійчук, Н.Борхунов, А.Борщ, П.Бєлоусенко, С.Вальтер, Л.Галімон, М.Демяненко, М.Карюнов, М.Кисіль, І.Кононов, П.Лайко, Лукінов, А.Поддєрьогін, М.Ратгауз, В.Семьонов, А.Сєрков та інших авторів. Однак швидкозмінна ситуація у цій галузі висуває нові завдання. Актуальність, дискусійний характер, а також недостатня розробленість проблеми та необхідність її комплексного дослідження визначали вибір теми дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планами наукових досліджень ННЦ “Інститут аграрної економіки” УААН у межах науково-дослідної теми “Формування системи та механізмів організаційно-кредитного забезпечення сільськогосподарських товаровиробників у ринкових умовах” (номер державної реєстрації 0102Ш00266).
Мета і задачі дослідження. Мета даного дослідження ? теоретико-методологічне обґрунтування пріоритетних форм бюджетного фінансування, вдосконалення фінансового механізму прямої державної підтримки сільського господарства та умов їх практичної реалізації у сучасних умовах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ПРЯМОЇ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок