Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕМОГРАФІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ

МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕМОГРАФІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ

Назва:
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕМОГРАФІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,26 KB
Завантажень:
368
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Академія муніципального управління
СІМОНЕНКО Віктор Володимирович
УДК 353.2:314
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕМОГРАФІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ
25.00.02 – механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Київ - 2008
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – | доктор наук з державного управління, доцент
Хаджирадєва Світлана Костянтинівна,
Південноукраїнський державний педагогічний університет, завідувач кафедри управління освітніми закладами.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, професор
Білинська Марина Миколаївна,
Національний аграрний університет, завідувач кафедри державного управління;
доктор наук з державного управління, доцент
Сенюшкіна Тетяна Олександрівна,
Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського, професор кафедри політичних наук.
Захист відбудеться 09 квітня 2008 р. о 1400 годині на засіданні спеціалі-зо--ваної вченої ради Д 26.129.01 в Академії муніципального управління за адресою: 01601, МСП, м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33, к. 220.
Із дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Академії муніципального управління за адресою: 01601, МСП, м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33.
Автореферат розісланий 05 березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.П. Піддубна
Загальна характеристика роботи
Актуальність дослідження. Становлення та розвиток суверенної української держави відкриває нову сторінку в її демографічній історії, але водночас вимагає підвищеної відповідальності за демографічне сучасне і майбутнє народу України, відтворення здорових поколінь, що вимагає посиленої уваги на державному рівні до проблем демографічного розвитку та формування ефективної національної демографічної політики.
Труднощі в соціально-економічному розвитку нашої країни сприяють сьогодні пріоритетності та зростанню активізації дій державної демографічної політики, тобто цілеспрямованої діяльності у сфері регулювання демографічних процесів. Українське суспільство опинилося перед загрозою перейти критичний поріг, за яким його чекає демографічна катастрофа. Така ситуація вимагає формування концептуально нової національної демографічної політики, яка б передбачала впровадження цілісної системи заходів спрямованих на підвищення демографічного потенціалу держави.
Несприятливу динаміку якісних і кількісних демографічних показників в Україні спричиняє руйнація глибинних, фундаментальних механізмів відтворення населення, при якому нормальне буття-відтворення, розвиток населення зведені до його елементарного виживання. Демографічна ситуація в Україні характеризується появою та посиленням дії процесів, які викликають глибоке занепокоєння не тільки демографів та спеціалістів суміжних із демографією наук, але і фахівців галузі державного управління. Демографічна криза в тому стані, в якому перебуває наша країна, не може бути регульована виключно суспільними або об’єктивними природними методами з відновлення чисельності населення, потрібне активне втручання держави, розробка і впровадження ефективних механізмів державного управління подоланням наслідків критичних демографічних тенденцій.
Надбанням сучасної науки є дослідження різних аспектів демографічних проблем: демографічна криза (Е. Лібанова, О. Лойко, О. Захарова, Л. Рибаковський В. Переведєнцева, О. Хомра); форми і напрямки розвитку кризових явищ (В. Стешенко, А. Судоплатов, О. Хорєва); перспективи демографічного розвитку (І. Курас, С. Пирожков, С. Цапок, Л. Ножак); проблеми демографічного відтворення (І. Прибиткова, М. Романюк, В. Стешенко, Л. Чуйко); демографічні процеси (С. Біляцький, С. Омельянець, А. Хахлюк); особливості депопуляції (О. Кваша, О. Лойко, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕМОГРАФІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок