Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОТОКАМИ ПІДПРИЄМСТВА

УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОТОКАМИ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОТОКАМИ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,97 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ
НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ
МАЙБОРОДА ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 658.114.5(477)
УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОТОКАМИ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.04.01 ? фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Суми ? 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Великий Юрій Михайлович,
Харківський національний
економічний університет,
доцент кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Васюренко Олег Володимирович,
Харківський банківський інститут
Української академії банківської справи
Національного банку України,
проректор-директор;
кандидат економічних наук
Рябушка Людмила Борисівна,
Сумський державний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри фінансів
Провідна установа – Тернопільський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра фінансів

Захист дисертації відбудеться “12” травня 2006 р. о 17 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.081.01 в Українській академії банківської справи Національного банку України за адресою: 40030, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, зала засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української академії банківської справи Національного банку України за адресою: 40030, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57.
Автореферат розісланий “11” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.М. Бурденко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На розвиток господарської діяльності промислових підприємств значною мірою впливає недостатність обігових коштів і нераціональне їх використання, що призводить до втрати ринків збуту, виникнення кризи неплатежів, збиткової діяльності, що в кінцевому підсумку впливає на конкурентоспроможність підприємства та може спричинити його банкрутство. Одним з головних шляхів вирішення окреслених проблем є створення ефективної системи управління фінансовими потоками, яка дозволить максимізувати результативність обігу фінансових ресурсів і забезпечити їх достатній рівень у необхідний момент часу. Від розробки та впровадження ефективних методів управління фінансовими потоками залежить не тільки ритмічність забезпечення фінансовими ресурсами виробничого процесу, але і підвищення інвестиційно-інноваційної активності промислових підприємств, що дозволить підприємству досягти своїх стратегічних цілей.
У сучасних умовах невирішеним залишається ряд теоретичних, методичних і практичних питань управління фінансовими потоками підприємства. Об’єктивна необхідність використання терміна “фінансові потоки” викликана практичною діяльністю підприємств, яка пов’язана із рухом фінансових ресурсів у системі фінансових відносин між суб’єктами господарювання. Останнім часом термін “фінансові потоки” все частіше використовується в наукових працях багатьох вітчизняних і зарубіжних економістів. Проте визначення поняття “фінансові потоки” можна зустріти лише в деяких з них. Теоретичні й практичні аспекти управління фінансовими потоками дістали широкого висвітлення у працях багатьох науковців, серед яких: З. Боді, Р. Мертон, Г. Азаренкова, В. Москаленко, О. Васюренко, А. Горбунов, В. Іванов, В. Іріков, В. Корнєєв, С. Кусакін, О. Олійник, В. Рєпін та ін.
Високо оцінюючи результати досліджень цих авторів, необхідно зазначити, що в науковій літературі ще не знайшли належного відображення проблеми комплексного теоретико-методичного підходу до управління фінансовими потоками та визначення економічного змісту цього поняття. Наукова і практична актуальність зазначених питань зумовила вибір теми дисертації, визначила мету і завдання дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні результати і рекомендації, наведені в дисертації, розроблені в рамках наукових досліджень Харківського національного економічного університету за темою “Концепція управління в умовах транзитивної економіки” (номер державної реєстрації 0105U003089).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОТОКАМИ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок