Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону

Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону / сторінка 10

Назва:
Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,17 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

Висновки
1. Трудовий потенціал не можна зводити лише до “громадян працездатного віку”. Трудові можливості мають пенсіонери, підлітки і навіть інваліди. Він поєднує економічно-активне, працездатне населення – робочу силу та залишкову спроможність людей до праці, з точки зору їх фізичних і розумових можливостей брати участь у суспільному виробництві. Характеризується не лише з кількісної (за носіями здатності до праці) чи якісної (стан фізичного розвитку і здоров’я, рівень освіти і кваліфікації тощо) сторін. Це діалектична єдність, що визначає сутність поняття.
2. Ринок робочої сили більш містка категорія в порівнянні з ринком праці, оскільки вміщує не лише працюючих найманих робітників, але й той трудовий потенціал, який знаходиться в пошуку можливого робочого місця.
3. Формування (виробництво), розподіл і перерозподіл, обмін і використання (споживання) робочої сили як основної складової трудового потенціалу в сільському господарстві залежить від природних, економічних та соціальних чинників. Останні характеризують зміни умов відтворення робочої сили, забезпечують співвідношення її попиту і пропозиції на ринку праці, відображають відповідність між розвитком засобів виробництва і робочої сили та розкривають величину її витрат у виробництві сільськогосподарської продукції і послуг.
4. Державне втручання в процеси ефективного функціонування трудового потенціалу є об’єктивною необхідністю, оскільки ринкова економіка стимулює кращих працівників і не забезпечує мінімальний прожитковий мінімум знедоленим, слабким, хворим, пенсіонерам та іншим соціально незахищеним верствам населення.
5. Кількість працюючих у сільському господарстві має стійку тенденцію до зменшення, а тривалість робочого дня законодавчо регулюється, відповідно маса праці в цій галузі закономірно скорочується.
6. Питома вага трудового потенціалу в регіоні майже вдвічі менша середнього рівня по Україні та характеризується дуже високим рівнем демографічної старості (до 26,5 % за шкалою Россета). Частка сільських пенсіонерів перевищує по віковій структурі молодь до 20 років, що вказує на скорочення населення села в цілому і працездатного зокрема.
7. В сільських домогосподарствах грошові надходження менше рівня міських на 22,1 %, а приріст вартості спожитої продукції, отриманої в особистих господарствах, на 19,4 в. п. вище. Сільські жителі вимушені виробляти та харчуватися продукцією власного виробництва, оскільки їх доходи не дозволяють купувати продукти в достатній кількості. Питома вага продуктів харчування селян регіону складає 60,5 % від величини сукупних витрат, а рівень споживання продовольства сільського населення набагато нижчий, ніж міського.
8. Середньооблікова кількість найманих працівників підприємств сільського господарства (без малих і фермерських) в регіоні з 1999 по 2004 р. знизилась більше чим у 2,3 рази (із 125,7 до 54 тис. чол.) у зв’язку з реструктуризацією колгоспів і деконцетрацією виробництва, зміною спеціалізації переважно на рослинницький напрям та зменшенням поголів’я великої рогатої худоби в 2,1, а свиней – в 1,6 рази. Це різко погіршило можливість працевлаштування на роботу в селах та стимулювало до збільшення кількості зайнятих в особистих селянських господарствах.
9. Частка безробітних у сільській місцевості продовжує зростати, хоча й залишається дещо нижчою середнього рівня по області. При цьому питома вага економічно неактивного сільського населення (38,4 %) перевищує усереднене значення по регіону на 2,8 в. п., що свідчить про наявність значного трудового потенціалу в сільській місцевості. З позиції вікової структури – відбувається незначне зростання зайнятості молоді від 15 до 29 років, зменшується зайнятість найбільш досвідчених працівників сільського господарства віком від 30 до 49 років.
10. Рівень середньомісячної заробітної плати сільського працівника найнижчий серед інших галузей держави і склав у 2003 році лише 52,1 % від середнього рівня та 41,7 % від рівня промисловості і залишається нижче прожиткового мінімуму працездатної особи на 24,9 %.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок