Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону

Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону / сторінка 3

Назва:
Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,17 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Поряд з його характеристиками природних здібностей, мобільності, здоров'я, освіти, професіоналізму доцільно виділяти моральність, творчість, активність та організованість;
набули подальшого розвитку:
– обґрунтування та встановлення структури і змісту планів соціального розвитку сільських громад і територій, де сформовані та функціонують ринкові форми господарювання на селі;
– теоретичні положення щодо відтворення трудового потенціалу в сільському господарстві. Встановлено, що відтворення трудового потенціалу – це безперервне відновлення і підтримання фізичних сил та розумових здібностей людини, постійне оновлення і підвищення трудової кваліфікації працівників, забезпечення росту їх загальноосвітнього і професійного рівня.
Практичне значення одержаних результатів дисертаційного дослідже-
ння полягає в науково-обґрунтованих напрямках розвитку трудового потенціалу села та підвищення ефективності його використання в сільськогосподарських підприємствах регіону в умовах ринкового середовища. Результати дослідження використані Головним управлінням сільського господарства і продовольства Дніпропетровської облдержадміністрації при розробці заходів, спрямованих на реалізацію Програми стабілізації та розвитку сільського господарства Дніпропетровської області на період до 2010 року (довідка № 15-1087 від 11.05.2005 р.). Практичну реалізацію у спеціалістів управління сільського господарства і продовольства Новомосковської райдержадміністрації отримала запропонована автором модель динамічного розподілу трудових ресурсів галузі рослинництва при обґрунтуванні перспективної потреби в робочій силі сільськогосподарських підприємств (довідка № 561 від 21.04.2005 р.). Окремі теоретичні, методичні та практичні положення дисертації використовуються в навчальному процесі Дніпропетровського державного аграрного університету при викладанні дисциплін "Організація виробництва", "Прогнозування соціально-економічного розвитку підприємств", "Економіка праці та соціально-трудові відносини" (довідка № 9-11-331 від 12.04.2005 р.)
Особистий внесок здобувача. Дисертаційна робота є результатом самостійного наукового дослідження. Одноосібно опубліковані наукові праці містять положення, висновки і пропозиції, сформовані особисто здобувачем наукового ступеня і відображають конкретний особистий внесок здобувача у вирішення проблеми формування та відтворення трудового потенціалу сільського господарства регіону. З наукових праць, опублікованих у співавторстві, в дисертаційній роботі використані лише ті положення, які є результатом особистих досліджень здобувача. За переліком публікацій в авторефераті автору належать: [3] формулювання основної ідеї, визначення основних аспектів відтворення ресурсів як умови безперервного суспільного виробництва; [5] розробка оптимізаційної моделі розподілу трудових ресурсів в тваринництві.
Апробація результатів дисертації. Наукові положення основних результатів дослідження та їх практичне застосування обговорювалися на Міжнародній науково-практичній конференції "Трансформаційні процеси в економіці держави та регіонів" (м. Запоріжжя, 2004 р.); Міжнародній науково-практичній конференції "Дні науки в Гуманітарному університеті "ЗІДМУ" (м. Запоріжжя, 2005 р.); науково-практичних конференціях Інституту економіки Дніпропетровського державного аграрного університету: "Проблеми формування підприємництва та використання виробничих ресурсів в аграрному секторі економіки України" (м. Дніпропетровськ, 2004 р.), "Сучасні проблеми розвитку економіки АПК: соціально-економічні аспекти" (м. Дніпропетровськ, 2005 р.).
Публікації. Основні положення та результати дослідження опубліковано в 8 наукових працях, з них 5 – у фахових виданнях. Загальний обсяг публікацій становить 2,42 обл.-вид. аркушів.
Структура та обсяг дисертаційної роботи. Дисертація складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел і додатків. Вона викладена на 184 сторінках комп’ютерного тексту, містить 52 таблиці, 16 рисунків і 16 додатків. Список використаних джерел включає 181 найменування.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок