Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону

Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону / сторінка 7

Назва:
Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,17 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

Одним із вирішальних факторів піднесення ефективності сільськогосподарського виробництва і функціонування агропромислового комплексу є оптимізація забезпеченості аграрної сфери робочою силою. Вона відіграє провідну роль в ефективному використанні землі, знарядь праці, інших засобів виробництва, а також фінансових та інших ресурсів.
Особливого значення рівень трудозабезпеченості виробництва й залежності від нього результатів господарської діяльності набуває в умовах сьогодення – при недостатньому рівні механізації та автоматизації виробництва, високому ступені зношеності машинно-тракторного парку, гострій нестачі окремих видів техніки для своєчасного та якісного виконання технологічних операцій.
Для новостворених агроформувань важливим є оптимальне забезпечення трудовими ресурсами, адже їх надлишок призводить до нераціонального завантаження, невиправданого збільшення фонду оплати праці та зменшення загального економічного ефекту від їх використання. Нестача робочої сили також є негативною, оскільки призводить до несвоєчасного виконання запланованого обсягу робіт, порушення технології виробництва та як наслідок – втрати врожаю. Особливо складною є ситуація в галузі рослинництва, що зумовлено, перш за все, значним впливом фактору сезонності, який призводить до нерівномірного завантаження працівників підприємства впродовж року. Унаслідок сезонності багатьом господарствам для виконання літніх сезонних робіт бракує робочої сили, а в зимовий період наймані працівники залишаються незайнятими.
З метою оптимізації трудозабезпечення та використання робочої сили при виробництві продукції рослинництва, нами було розроблено модель динамічного розподілу трудових ресурсів у рослинницькій галузі Новомосковського району Дніпропетровської області в розрізі виконання технологічних операцій різних рівнів складності та залучення механізаторів 1-го, 2-го, 3-го класів кваліфікації й підсобних робітників з метою отримання максимального прибутку від результатів господарської діяльності.
Одержані чисельні результати унаочнені на рис. 2, де подана кількість нормо-змін за 15 виділеними двотижневими періодами згідно з агротехнічними термінами виконання сільськогосподарських операцій механізаторами і підсобними робітниками.
Рис. 2. Кількість виконаних нормо-змін при вирощуванні
сільськогосподарських культур
Піковими періодами завантаження механізаторів і підсобних робітників є 9-10 робочі пари тижнів, пов’язані зі збиранням урожаю зернових – озимої пшениці та ячменю. Мінімальна зайнятість механізаторів припадає на 4-7 пару тижнів. По підсобним робітникам є періоди, коли їх послуги взагалі не потрібні (1, 7, 8, 11, 12, 15 пари тижнів). Тому для раціональної організації праці наявного трудового потенціалу та ефективного його використання у виробничому процесі доцільним є утримання постійної кількості працівників за середнім рівнем графіка (механізатори – на 3 та 14 періоди; підсобні робочі – на 13 період) з послідуючим покриттям додаткової потреби сезонними працівниками зі сторони та залученням вивільненої робочої сили з тваринницької галузі.
В моделі наголошується на полікваліфікації механізаторів та підсобних робітників щодо їх навиків по виконанню будь-якої з технологічних операцій при вирощуванні досліджуваних культур. Для мінімізації кількості зайнятого персоналу в кожному з 15 двотижневих періодів при прогнозованих посівних площах, усі нормо-зміни за технологічними операціями різних рівнів складності з залученням технічних засобів повинні виконувати механізатори 1-го класу кваліфікації, що ще раз підтверджує необхідність постійного підвищення якісних характеристик робочої сили.
В галузі тваринництва зайнятість більш рівномірна впродовж року, ніж в рослинництві, проте не вирішеною поки що залишається проблема низької ефективності тваринницького підкомплексу. Саме це й зумовило необхідність створення економіко-математичної моделі (за матеріалами господарств Новомосковського району Дніпропетровської області) до визначення: напрямів спеціалізації та обсягів виробництва молока і м’яса під кутом збалансування співвідношення між доходами, сумою та формами оплати праці, що являє собою пріоритетний мотиваційний стимул до інтенсифікації виробництва в умовах ринкової економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Формування та використання трудового потенціалу в сільському господарстві регіону

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок