Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТАЛООСТЕОСИНТЕЗ І МЕТАЛОЦЕМЕНТНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ ПЕРЕЛОМІВ ПРОКСИМАЛЬНОГО КІНЦЯ СТЕГНОВОЇ КІСТКИ У ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ТА СТАРЕЧОГО ВІКУ (клініко – експериментальне дослідження)

МЕТАЛООСТЕОСИНТЕЗ І МЕТАЛОЦЕМЕНТНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ ПЕРЕЛОМІВ ПРОКСИМАЛЬНОГО КІНЦЯ СТЕГНОВОЇ КІСТКИ У ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ТА СТАРЕЧОГО ВІКУ (клініко – експериментальне дослідження)

Назва:
МЕТАЛООСТЕОСИНТЕЗ І МЕТАЛОЦЕМЕНТНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ ПЕРЕЛОМІВ ПРОКСИМАЛЬНОГО КІНЦЯ СТЕГНОВОЇ КІСТКИ У ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ТА СТАРЕЧОГО ВІКУ (клініко – експериментальне дослідження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,67 KB
Завантажень:
199
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. М. ГОРЬКОГО МОЗ УКРАЇНИ
АФШИН ФОРУХ НАСІРАЙ
УДК 616.71.001.5-089.84-053.9
МЕТАЛООСТЕОСИНТЕЗ І МЕТАЛОЦЕМЕНТНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ ПЕРЕЛОМІВ ПРОКСИМАЛЬНОГО КІНЦЯ СТЕГНОВОЇ КІСТКИ У ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ТА СТАРЕЧОГО ВІКУ
(клініко – експериментальне дослідження)
14.01.21 – травматологія та ортопедія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Донецьк – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Герцен Генріх Іванович, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, завідувач кафедри ортопедії і травматології №1.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Пастернак Віктор Миколайович, Донецький державний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, професор кафедри травматології, ортопедії та військово-польової хірургії факультету інтернатури та післядипломної освіти,
доктор медичних наук, професор Тяжелов Олексій Алімович, Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка АМН України, завідувач відділу біомеханіки.
Провідна установа: Інститут травматології та ортопедії АМН України, м.Київ.
Захист відбудеться “_19_” _травня__ 2007 р. о _11_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 в аудиторії Науково-дослідного інституту травматології та ортопедії Донецького державного медичного університету ім. М.Горького МОЗ України за адресою: 83048, м.Донецьк, вул. Артема, 106.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного медичного університету ім. М.Горького МОЗ України за адресою: 83003, м.Донецьк, проспект Ілліча, 16.
Автореферат розісланий “13__” _квітня__ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доцент А.М. Колесніков
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У людей літнього та старечого віку переломи проксимального кінця стегнової кістки є розповсюдженою травмою, що виникає, як правило, на фоні вже існуючих різних супутніх соматичних хвороб, летальність при таких переломах коливається у межах 12-40% (В.Н. Левенец, А. Самаді, 1994, Е.Ш. Помтатидзе зі співавт., 2005, F. Bonnaire et al., 2005)
Розглянуті переломи часто стають причиною інвалідності у літньому та старечому віці, після травми близько половини хворих втрачають здатність до самообслуговування і потребують стороннього догляду (О.Є. Лоскутов зі співавт., 2002, О.Г. Дунай зі співавт., 2004, В.П. Пелипенко зі співавт., 2005). На основі демографічних статистичних досліджень, виконаних у деяких Європейських країнах, США та Австралії прогнозована частота переломів проксимального кінця стегнової кістки у людей літнього та старечого віку свідчить про їх значне кількісне зростання до 2050 року – на 38-50% (O. Simonen, 1998, H.A. Yuehuei, 2002, F. Roder et al., 2003).
Лікування переломів кісток у літньому та старечому віці є не тільки медичною, але й соціально-економічною проблемою. У вирішенні цієї проблеми необхідне відновлення рухової активності хворих, можливості самообслуговування і повернення до звичного середовища життєдіяльності. Таку можливість відкриває стабільний остеосинтез переломів проксимального кінця стегнової кістки. Водночас, у хворих літнього та старечого віку традиційний остеосинтез (спонгіозними гвинтами, Г-подібними пластинами, системами DHS, DCS, цвяхами) на фоні остеопорозу кісткової тканини є не надійним, частота ускладнень у вигляді міграції, деформації, поломки імплантатів, вторинного зміщення кісткових відламків досягає 9-26,4% (В.Г. Климовицький зі співавт., 2000, Н.В. Бєлінов зі співавт., 2005, F. Eriksson et al., 2000).
Вищевикладене свідчить про необхідність подальших розробок технології остеосинтезу переломів проксимального кінця стегнової кістки у людей літнього та старечого віку з урахуванням остеопорозу кісткової тканини, необхідності прискорення активізації пацієнтів, що послужило основою для виконання цієї роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: МЕТАЛООСТЕОСИНТЕЗ І МЕТАЛОЦЕМЕНТНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ ПЕРЕЛОМІВ ПРОКСИМАЛЬНОГО КІНЦЯ СТЕГНОВОЇ КІСТКИ У ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ТА СТАРЕЧОГО ВІКУ (клініко – експериментальне дослідження)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок