Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧ СТІЙКОСТІ ПЛАСТИН ПРИ НЕОДНОРІДНОМУ ДОКРИТИЧНОМУ СТАНІ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕТОДУ R-ФУНКЦІЙ

РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧ СТІЙКОСТІ ПЛАСТИН ПРИ НЕОДНОРІДНОМУ ДОКРИТИЧНОМУ СТАНІ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕТОДУ R-ФУНКЦІЙ

Назва:
РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧ СТІЙКОСТІ ПЛАСТИН ПРИ НЕОДНОРІДНОМУ ДОКРИТИЧНОМУ СТАНІ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕТОДУ R-ФУНКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,19 KB
Завантажень:
50
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МАШИНОБУДУВАННЯ ім. А.М. ПІДГОРНОГО
Лінник Ганна Борисівна
УДК 539.3
РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧ СТІЙКОСТІ ПЛАСТИН ПРИ
НЕОДНОРІДНОМУ ДОКРИТИЧНОМУ СТАНІ
ЗА ДОПОМОГОЮ МЕТОДУ R-ФУНКЦІЙ
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі прикладної математики Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Курпа Лідія Василівна,
Національний технічний університет “ХПІ”,
завідуюча кафедрою прикладної математики
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Синєкоп Микола Сергійович,
Харківська державна академія технології
та організації харчування,
завідувач кафедри
кандидат технічних наук
Дибський Павло Олександрович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського (ХАІ),
старший науковий співробітник
Провідна установа – Національний технічний університет України
“КПІ”, м. Київ,
кафедра динаміки та міцності машин
та опору матеріалів
Захист відбудеться 20.06.2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.180.01 в Інституті проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України за адресою:
61046, м. Харків, вул. Дм. Пожарського, 2/10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України за адресою:
61046, м. Харків, вул. Дм. Пожарського, 2/10.
Автореферат розісланий 17.05.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Б.П. Зайцев


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Високий рівень сучасних вимог до розрахунків конструкцій та їх складових елементів ставлять перед дослідниками проблему стійкості пластин і оболонок, які є їх основними конструктивними елементами. Якісне рішення цієї проблеми істотно залежить від автоматизації процесу розв’язання задач стійкості пластин і оболонок, що відрізняються не лише тими чи іншими фізичними параметрами, способами закріплення і навантаження, але і формою областей, які аналізуються.
Основні ідеї в становленні і розвитку теорії стійкості елементів тонкостінних конструкцій, зокрема тих, що моделюються у вигляді пластин, були висунуті такими вченими як Амбарцумян С. А., Вайнберг Д. У, Вольмир А. С., Гальоркін Б. М., Карман Т., Клюшников В. Д., Лехниць-кий С. М., Тимошенко С.П. та іншими.
У сучасній науковій літературі є велика кількість публікацій, тематика яких присвячена як теоретичним аспектам проблеми в цілому, так і практичному розв’язанню конкретних задач стійкості пластин. Проте, слід зазначити, що більшість робіт присвячено розрахунку пластин при однорідному докритичному стані. Набагато менше досліджені задачі стійкості ортотропних пластин довільної форми при змішаних умовах закріплення країв і неоднорідному докритичному стані. Кількість публікацій про коливання і закритичну поведінку попередньо навантажених пластин також є досить обмеженою.
Дана робота присвячена розробці нового методу розв’язання задач стійкості та коливань попередньо навантажених пластин з урахуванням анізотропії матеріалу, а також дослідженню їхньої закритичної поведінки. У основу запропонованого методу покладена теорія R-функцій. Застосування цієї теорії дозволяє представити розв’язок задачі в аналітичному вигляді. Цей розв’язок є універсальним стосовно зміни геометричних і фізичних параметрів задачі при точному урахуванні граничних умов для областей довільної форми.
Актуальність теми роботи. Проектування і розрахунок сучасних конструкцій потребує підвищення міцності, довговічності і надійності їх в експлуатації. При розрахунку на міцність однією з основних проблем є стійкість. У зв’язку з подальшим використанням тонкостінних елементів у техніці розробка ефективних методів розрахунку, проведення аналізу стійкості та дослідження закритичної поведінки попередньо навантажених пластин є актуальними науковими і технічними проблемами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧ СТІЙКОСТІ ПЛАСТИН ПРИ НЕОДНОРІДНОМУ ДОКРИТИЧНОМУ СТАНІ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕТОДУ R-ФУНКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок