Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організаційно-правове забезпечення виховної роботи в закладах освіти МВС України

Організаційно-правове забезпечення виховної роботи в закладах освіти МВС України

Назва:
Організаційно-правове забезпечення виховної роботи в закладах освіти МВС України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,65 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
УДК 351.856
ЯРОВИЙ Сергій Миколайович
Організаційно-правове забезпечення
виховної роботи в закладах освіти МВС України
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право.
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті внутрішніх справ МВС України, м. Харків.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України та Автономної Республіки Крим, Венедиктов Валентин Семенович Національний університет внутрішніх справ, перший проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор Калюжний Ростислав Андрійович, Київський інститут внутрішніх справ при Національній Академії внутрішніх справ України, начальник кафедри теорії і історії держави та права;
кандидат юридичних наук, доцент Нечитайленко Анатолій Олександрович, Державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, завідувач кафедри державно-правових дисциплін юридич-ного факультету
Провідна установа: Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого Міністерства освіти і науки України, кафедра адмі-ністративного права, м. Харків.
Захист відбудеться “29” березня 2003 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50 річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Хар-ків, проспект 50 річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “28” лютого 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С.Мошенський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування органів системи Міністерства внутрішніх справ України, кардинальна зміна кадрової політики відповідно до цілей і вимог побудови демократичної, соціальної, правової держави вимагають перегляду форм, методів, прийомів та засобів виховання персоналу органів внутрішніх справ. Виконання цього завдання неможливе без якісної організаційної та нормативної бази виховної підготовки спеціалістів, фахівців високого класу у справі захисту, охорони й забезпечення прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина. Тому важлива роль у підготовці сучасного працівника органів внутрішніх справ справедливо відводиться вихованню у нього професійних знань, вмінь та навичок. Результати виховання виявляються у відношенні особи рядового чи начальницького складу до інших людей, до виконання своїх посадових обов’язків, до самого себе через вчинки, поведінку, у спілкуванні зі своїми колегами і керівниками. В реальних умовах конкретного структурного підрозділу органів внутрішніх справ працівники включені до оперативно-службової, навчальної, спортивної та деяких інших видів суспільної діяльності, які здійснюють певний виховний вплив на особистість працівника, спонукають його розвивати, вдосконалювати або формувати необхідні для належного виконання функціональних обов’язків якості. Однак, щоб вплив носив цілеспрямований характер, необхідно кожному виду діяльності надавати виховного характеру. Виховний характер будь-якого виду діяльності, в яку включається працівник, визначається, по-перше, тим, наскільки вона спроможна розвивати професійно значущі якості працівників органів внутрішніх справ. По-друге, наскільки педагогічно, організаційно та нормативно грамотно забезпечена ця вихована діяльність.
Якою стане система МВС України на початку нового тисячоліття, наскільки ефективно зможе виконувати покладені на неї суспільством і державою завдання, прямо залежить від рівня і якості організаційно-правового забезпечення виховного процесу, здійснюваного сьогодні у відомчих закладах освіти. Саме в них виховуються тисячі і тисячі майбутніх офіцерів, від професіоналізму, майстерності, знань і умінь, міцності закладеного в них морального фундаменту залежить громадський порядок і суспільна безпека у державі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Організаційно-правове забезпечення виховної роботи в закладах освіти МВС України

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок