Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЖИВУЧОСТІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ СВІТЛОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ АЕРОПОРТІВ

ПІДВИЩЕННЯ ЖИВУЧОСТІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ СВІТЛОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ АЕРОПОРТІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЖИВУЧОСТІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ СВІТЛОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ АЕРОПОРТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,81 KB
Завантажень:
201
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
НЕРЕТ ВАЛЕРІЙ ІЛЛІЧ
УДК629.735.017.1.06: 629.735.051.83
ПІДВИЩЕННЯ ЖИВУЧОСТІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ СВІТЛОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ АЕРОПОРТІВ
05.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор
Казак Василь Миколайович, Національний авіаційний університет, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Новіков Володимир Стефанович, Національний авіаційний університет, завідувач кафедри
кандидат технічних наук, доцент
Борисенко Валерій Євгенович, заступник начальника метрологічного центру Міністерства оборони України
Провідна установа – АНТК “Антонов” Міністерства промислової політики України, м. Київ
Захист відбудеться “20” червня 2002р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.03 Національного авіаційного університету (03058, м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ-058, пр. Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “20” травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Запорожець О.І.
Д 26.062.03, д.т.н., професор
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Дотримання високого рівня безпеки і регулярності польотів забезпечується на всіх стадіях літаководіння. Технологічне обладнання аеродромних наземних засобів забезпечення польотів особливо чутливе до якості електричної енергії, перерв електропостачання, тому при його проектуванні, виготовленні і експлуатації користуються такими поняттями, як “відмовостійкість” і “живучість”. Забезпечення цих понять технічними і організаційними засобами дозволяє підвищувати регулярність та безпеку польотів.
Актуальність теми. Сьогодні надійність і живучість електропостачання електропиймачів (ЕП) першої категорії особливої групи забезпечується кількістю незалежних джерел електроживлення без урахування їх надійністних характеристик. Проблема забезпечення кількісних показників надійності електропостачання ЕП першої категорії особливої групи аеропорту до теперішнього часу ще не вирішена і актуальність її при зростанні інтенсивності польотів у всьому світі невпинно зростає, бо зростають вимоги до безпеки і регулярності польотів. Тому розробка методики оцінки рівня живучості та показників надійності електропостачання світлосигнальної системи аеродрому (ССА) і заходів щодо збереження живучості високовольтної кабельної мережі (ВКМ) аеродромних вогнів вносить вагому частку у вирішення цієї проблеми. Серед заходів щодо збереження живучості ВКМ аеродромних вогнів необхідно виділити визначення значення основного параметру при експлуатації ВКМ аеродромних вогнів за станом – опору її ізоляції відносно землі, від якого безпосередньо залежить безпека і регулярність польотів повітряних суден (ПС), а також розробку методики сертифікації ВКМ аеродромних вогнів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота є складовою частиною досліджень, які проводяться в Національному авіаційному університеті і спрямовані на подальше вдосконалення систем технічного обслуговування і ремонту (ТО і Р) наземного електрообладнання. Тема роботи знаходиться в межах Державної програми розвитку авіаційного транспорту України на період до 2010 року, розробленої згідно Указу Президента України від 18 жовтня 2000 року № 1143/2000 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України” від 27 вересня 2000 року “Про стан авіаційного транспорту та авіаційної промисловості”. Робота виконувалась в НАУ в ході науково-дослідних робіт.
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – розробка методики забезпечення рівня живучості та її складових – показників надійності системи електропостачання ССА і заходів для забезпечення її кількісного рівня. Для досягнення мети необхідно вирішити наступні задачі:
- розробити моделі та методики оцінки живучості системи електропостачання ССА;
- розробити методику технічного діагностування ВКМ при сертифікації ССА;
- розробити рекомендації для підвищення надійності функціонування системи резервування промислової мережі (СРПМ) з дизельними електроагрегатами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЖИВУЧОСТІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ СВІТЛОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ АЕРОПОРТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок