Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ КАЛІБРОВОК ДЛЯ ПРОКАТКИ КУТОВИХ ПРОФІЛІВ РІЗНОЇ КОНФІГУРАЦІЇ

РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ КАЛІБРОВОК ДЛЯ ПРОКАТКИ КУТОВИХ ПРОФІЛІВ РІЗНОЇ КОНФІГУРАЦІЇ

Назва:
РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ КАЛІБРОВОК ДЛЯ ПРОКАТКИ КУТОВИХ ПРОФІЛІВ РІЗНОЇ КОНФІГУРАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,29 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Інститут чорної металургії ім. З.І. некрасова
НаціонАльна академія наук України
Штода Максим Миколайович
УДК 621.771.014.2
РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ КАЛІБРОВОК ДЛЯ ПРОКАТКИ КУТОВИХ ПРОФІЛІВ
РІЗНОЇ КОНФІГУРАЦІЇ
Спеціальність 05.03.05 —
“Процеси та машини обробки тиском”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі обробки металів тиском Дніпродзержинського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник — доктор технічних наук, професор,
Ілюкович-Страковський Будимир Михайлович,
завідувач кафедри обробки металів тиском ДДТУ
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, професор
Жучков Сергій Михайлович,
заступник директора ІЧМ ім. З.І. Некрасова, м. Дніпропетровськ
Кандидат технічних наук
Огінський Йосип Кузьмич,
старший науковий співробітник
кафедри обробки металів тиском НМетАУ, м. Дніпропетровськ
Провідна установа: Донецький національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра обробки металів тиском, м. Донецьк
Захист відбудеться “_20_” __січня__ 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.231.01 Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України, за адресою: 40050, м. Дніпропетровськ, майд. Академіка Стародубова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України, за адресою: 40050, м. Дніпропетровськ, майд. Академіка Стародубова, 1.
Автореферат розісланий “_7_” _грудня_ 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, К 08.231.01 |
Г.В. Левченко


Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. При розробці раціональних калібровок валків важливе значення має знання розподілу течії металу в подовжньому і поперечному напрямках, а також реального значення енергосилових параметрів процесу. Комплексне урахування цих характеристик процесу дозволяє ефективно удосконалювати діючі і розраховувати нові раціональні калібровки валків, а також проектувати прокатні стани з мінімальними витратами засобів. Однак, сучасне уявлення про залежність формозміни металу від геометричних параметрів заготовок і конструкції калібрів при прокатці кутових профілів різної конфігурації і засновані на них методики розрахунку калібровок не дозволяють врахувати вплив на значення коефіцієнтів формозміни металу ряду важливих факторів, які визначають параметри осередку деформації для цих умов. Вказана обставина часто не дає можливості з високою точністю розрахувати розширення штаби при прокатці в кутових калібрах різної конфігурації. Крім того, слід зазначити, що розрахунок сили прокатки та інших енергетичних параметрів процесу прокатки кутових профілів за методом приведеної штаби часто приводить до великих погрішностей, іноді досягаючих 50 %.
Таким чином, існуючі методики розрахунку коефіцієнтів формозміни та енергосилових параметрів прокатки кутових профілів у калібрах різної форми, вимагають уточнення. Актуальність даної роботи полягає в тому, що її результати дозволяють зменшити кількість теоретичних і експериментальних досліджень при освоєнні нових кутових профілів, а також зменшити суб'єктивізм у процесі розробки калібровок валків для прокатки кутових профілів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до основних тематичних планів наукових досліджень, а також розробки теоретичних і експериментальних основ калібровок прокатних валків, кафедри обробки металів тиском Дніпродзержинського державного технічного університету і відповідно до планів держбюджетної роботи "Дослідження і розробка оптимальних схем прокатки і калібровки для профілів особливо складної форми" № д/р 0103U003453, 2003 р.
Мета роботи і задачі дослідження. Метою роботи є вивчення закономірностей формозміни металу й енергосилових параметрів процесу прокатки від геометричних розмірів заготовки і робочого інструменту і розробка, на підставі отриманих результатів, нового методу розрахунку калібровок кутових рівнополичних і нерівнополичних профілів різної конфігурації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ КАЛІБРОВОК ДЛЯ ПРОКАТКИ КУТОВИХ ПРОФІЛІВ РІЗНОЇ КОНФІГУРАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок