Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ В РАМКАХ СПІЛЬНОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ В РАМКАХ СПІЛЬНОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА

Назва:
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ В РАМКАХ СПІЛЬНОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,58 KB
Завантажень:
433
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
АРТЕМИШИН МАРИНА БОРИСІВНА
УДК 341.29
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ
В РАМКАХ СПІЛЬНОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ
ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА
Спеціальність 12.00.11 – міжнародне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
КИЇВ – 2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Муравйов Віктор Іванович,
Інститут міжнародних відносин
Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри порівняльного і європейського права, м. Київ
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор,
Членчлен-– – кореспондент НАН України
Опришко Віталій Федорович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
декан юридичного факультету, м. Київ
кандидат юридичних наук, доцент
Войтович Сергій Адамович,
Юридична та патентна фірма “„Грищенко та партнери””,
партнер, м. Київ
Провідна установа: Національна юридична академія України
імені Ярослава Мудрого, м. Харків
Захист відбудеться 19“_____” “_____” березня________________ 2007 р. о 14_____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д  26.001.10 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені  Тараса  Шевченка за адресою: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1.
З дисертацією можна ознайомитися у в бібліотеці Київського національного університету імені  Тараса Шевченка за адресою: 010334119, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к. 10.
Автореферат розісланий ““____”” лютого ______________________ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гнатовський М.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Актуальність теми цього дисертаційного дослідження зумовлена практичним завданням реалізації стратегічного курсу інтеграції України до Європейського Союзу (Євросоюзу) та необхідністю розроблення пов’язаних з цим теоретичних питань.
Протягом останніх років у Євросоюзі триває поглиблення інтеграційних процесів, що охоплюють сфери економіки, зовнішньої політики, юстиції і внутрішніх справ, осторонь яких наша держава залишатися не може. У 2004 та 2007 рр. до цього інтеграційного об’єднання увійшло дванадцять нових держав–членів. Україна та Євросоюз стали сусідами.
Розширення Європейського Союзу позитивно позначилося на інтенсифікації торгівлі між ним і нашою державою. Сьогодні Євросоюз є основним міжнародним торговельним партнером України. Євросоюз здійснює зовнішньоторговельні відносини через Європейське співтовариство (ЄС), а механізмом побудови цих відносин виступає спільна торговельна політика (СТП). Поглиблення торговельних відносин, що є основою економічних відносин між Співтовариством і Україною, вимагає дослідження спільної торговельної політики ЄС.
Перспективою розвитку подальших відносин між Європейським співтовариством і Україною є укладення нової угоди, що передбачатиме утворення зони вільної торгівлі як форми інтеграції між обома партнерами. З огляду на поглиблення торговельних відносин між ЄС і нашою державою, в основі яких лежить торгівля товарами, дослідження застосування Співтовариством заходів торговельного захисту та спільного митного тарифу (СМТ) й укладання ЄС міжнародних угод у сфері торгівлі товарами з третіми країнами дає змогу вивчити та впровадити оптимальні шляхи побудови торговельних відносин між Співтовариством і Україною.
Дослідження міжнародно–правових відносин у сфері торгівлі товарами між Європейським співтовариством і третіми країнами у світлі ведення ЄС спільної торговельної політики, яка враховує практику Світової організації торгівлі (СОТ), є важливим для вітчизняної науки міжнародного права й для міжнародно–правової практики України. Ґрунтовний аналіз і системний розгляд норм права ЄС та СОТ, що регулюють торгівлю, сприятимуть опануванню та ефективному застосуванню цих норм у міжнародно–правовій практиці України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ В РАМКАХ СПІЛЬНОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок