Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Лапароскопічна діагностика та лікування ектопічної трубної вагітності із збереженням маткової труби (клініко-експериментальне дослідження)

Лапароскопічна діагностика та лікування ектопічної трубної вагітності із збереженням маткової труби (клініко-експериментальне дослідження)

Назва:
Лапароскопічна діагностика та лікування ектопічної трубної вагітності із збереженням маткової труби (клініко-експериментальне дослідження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,96 KB
Завантажень:
344
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Харківський державний медичний університет
ТКАЧОВ ОЛЕКСІЙ ІГОРЕВИЧ
УДК: 618.31: 616.381 - 072.1
Лапароскопічна діагностика та лікування ектопічної трубної вагітності із збереженням маткової труби
(клініко-експериментальне дослідження)
14.01.01 - акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків - 2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі акушерства і гінекології № 1 Харківського державного медичного університету МОЗ України
Науковий керівник – академік НАН України, доктор медичних наук, професор Грищенко Валентин Іванович, Харківський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри акушерства і гінекології № 1, Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України, директор
Офіційні опоненти – доктор медичних наук, професор Богдашкін Микола Григорович, Харківський державний медичний університет МОЗ України, професор кафедри акушерства та гінекології № 2
- доктор медичних наук, професор Іванюта Сергій Орестович, Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця, м. Київ, професор кафедри акушерства та гінекології № 3
Провідна установа – Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (м. Київ), відділення гінекології
Захист відбудеться “26” грудня 2002р. о 13 30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.600.01 при Харківському державному медичному університеті МОЗ України за адресою: 61022, м.Харків, проспект Леніна, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного медичного університету (61022, м. Харків, проспект Леніна, 4).
Автореферат розісланий “ 18 ” ____жовтня_________________ 2002 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук, доцент Танько О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Охорона репродуктивного здоровўя жінки – головна задача акушерства та гінекології, яка має важливе соціальне значення і повўязана з процесами відтворення населення України (М.Г. Богдашкін та співавт., 2001).
Серед причин, що призводять до втрати репродуктивної функції жінки, важливе місце займає ектопічна вагітність, якій у структурі патологічних процесів жіночих статевих органів належить одне з перших місць (Я.П. Сольський та співавт., 1995; В.І. Грищенко, 1996; Є.К. Айламазян та співавт., 1999). Вказана обставина обумовлена: зростанням частоти ектопічної вагітності, до певного часу безсимптомним перебігом хвороби, кровотечею та шоком, ускладненнями після операції у вигляді спайкового процесу, який веде до безпліддя, ризиком виникнення ектопічної вагітності у майбутньому, зниженням працездатності (Л.В. Адамян та співавт., 1991; А.Н. Стрижаков та співавт., 1996; О.С. Чернецька та співавт., 1999; О.С. Чернецька, 2000). Усе це стало поштовхом до розробки діагностичних схем визначення патології (Stovall et al., 1990), тому що своєчасна діагностика ектопічної вагітності у ранні строки її розвитку, дає можливість і час провести своєчасне лікування, яке дозволяє зберегти маткову трубу та уникнути ускладнень.
З усіх варіантів ектопічної вагітності, трубна вагітність заслуговує особливої уваги тому, що вона зустрічається найчастіше (В.І. Бодяжина та співавт., 1995; В.І. Грищенко, 1996; Є.К. Айламазян та співавт., 1999).
В останні роки грунтовно вивчені питання етіопатогенеза, діагностики і лікування трубної вагітності (А.Н. Стрижаков та співавт., 1996), підходи до лікування прогресуючої трубної вагітності зазнали змін, але проблема найменш травматичного та раціонального для морфологічної структури і функціонального стану маткової труби і організма пацієнтки в цілому лікування ектопічної вагітності остається не вирішеною, актуальною. Ряд аспектів потребує вирішення. Так, досі немає концепції обстеження і лікування хворих з підозрою на ектопічну вагітність, не встановлена цінність ряда методів обстеження, їх роль і послідовність використання. Відсутні раціональні методики лікування. Впроваджуються методики, які дозволяють зберегти репродуктивну функцію.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Лапароскопічна діагностика та лікування ектопічної трубної вагітності із збереженням маткової труби (клініко-експериментальне дослідження)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок