Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Формування ефективної організації управління в регіональних підрозділах комерційних банків

Формування ефективної організації управління в регіональних підрозділах комерційних банків

Назва:
Формування ефективної організації управління в регіональних підрозділах комерційних банків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,80 KB
Завантажень:
74
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний авіаційний університет
Огородник Ігор Леонідович
УДК 338.242: 336.712
Формування ефективної організації управління в
регіональних підрозділах комерційних банків
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Кримському економічному інституті Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, доцент
Чепурко Віктор Васильович,
Кримський інститут бізнесу,
завідувач кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Вітлінський Вольдемар Володимирович,
Київський національний економічний
університет, професор кафедри економіко-
математичних методів;
кандидат економічних наук
Добровольський Олександр Владиславович,
Кримська регіональна дирекція
ВАТ “Міжнародний комерційний банк”,
директор
Провідна установа: Інститут економіки НАН України,
відділ промислового потенціалу, м. Київ
Захист відбудеться 12 грудня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 в Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1, корп. 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1
Автореферат розісланий “__12__” листопада 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат економічних
наук. Матвєєв В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку комерційних банків характеризується зростанням концентрації капіталу, інтенсивним географічним поширенням, зниженням прибутковості операцій і посиленням конкуренції, що вимагає відповідної трансформації банківського менеджменту з метою його адаптації до змін у структурі операцій та доходів, підвищення якості обслуговування клієнтів, більшої адаптивності до ринкової кон'юнктури і гнучкості в конкуренції.
Територіальна диверсифікація є одним із стратегічних напрямів розвитку комерційних банків. У великих комерційних банках України на частку регіональних підрозділів припадає 80-90% залучених коштів і виданих кредитів, 70-80% отриманих прибутків. Причому, питома вага регіональної мережі по цих позиціях має стійку тенденцію зростання. Все це дає підстави стверджувати, що ефективність діяльності банку і його конкурентноздатність значною мірою визначаються рівнем організації управління регіональними підрозділами. Ці нагальні потреби у трансформації банківського менеджменту щодо управління мережею регіональних підрозділів вимагають відповідного наукового обґрунтування і конкретних рекомендацій.
У радянській економічній науці проблема управління комерційними банками не розроблялася. Перекладні публікації робіт Барлтропа К.Дж., Дитца К.Т., Карлсона Дж., Роуза П.С., Синки Дж. і інших відображають західний досвід і теорію банківського менеджменту, які не можуть бути безпосередньо застосовні до умов перехідного періоду. Істотний внесок у розвиток банківського менеджменту перехідної економіки вносять вітчизняні вчені Васюренко А.В., Вітлінський В.В., Герасимович А.М., Кириченко А.А., Кочетков В.Н., Мороз А.М., Примостка Л.О., Савлук М.І. та інші. В їх роботах розглядаються методологічні і методичні основи управління діяльністю комерційних банків. Разом з тим практично немає робіт, в яких безпосередньо досліджуються особливості управління регіональними підрозділами комерційних банків. У зв'язку з цим дослідження процесів формування організації управління в регіональних підрозділах комерційних банків України є актуальним як у науковому, так і в прикладному аспекті.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планом науково-дослідницьких робіт Кримського інституту бізнесу з проблеми “Сучасні соціально-економічні проблеми Криму і шляхи їх вирішення”, а також Кримської академії природоохоронного і курортного будівництва з проблеми “Механізм управління регіональним розвитком в умовах трансформаційної економіки” (державний реєстраційний номер № 0101 U 002980).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Формування ефективної організації управління в регіональних підрозділах комерційних банків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок