Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ В ПРОЕКТАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ЇХ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ

НАУКОВІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ В ПРОЕКТАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ЇХ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ В ПРОЕКТАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ЇХ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,96 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛЕВКІВСЬКИЙ Олександр Петрович
УДК 629.113.004.67
НАУКОВІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ В ПРОЕКТАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ЇХ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ
Спеціальність 05.13.22 – управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Левковець Петро Романович,
Національний транспортний університет, завідувач кафедри транспортного права, системного аналізу та логістики
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сидорчук Олександр Васильович,
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри управління проектами та безпеки
виробництва в АПК
доктор технічних наук, професор
Далека Василь Хомич,
Харківська національна академія міського господарства,
завідувач кафедри електричного транспорту
доктор технічних наук, професор
Матейчик Василь Петрович,
Національний транспортний університет,
декан автомеханічного факультету
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України, м. Київ
Захист відбудеться "_29__" ___травня_____ 2007 р., о 12 00 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .059.01 в Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42
Автореферат розісланий „_27_”___квітня___ 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мельниченко О.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми обґрунтована тим, що в Україні немає єдиного підходу до вирішення науково-прикладної проблеми забезпечення системних властивостей автотранспортних засобів (АТЗ) в умовах значної зміни структури рухомого складу та реструктуризації автотранспортного комплексу (АТК).
За останнє десятиріччя структурний склад парку автомобілів України зазнав значних змін. Внаслідок інтеграції у світові автомобільні ринки в експлуатацію надходять сучасні моделі АТЗ, які відрізняються від своїх попередників принципово новими технічними рішеннями.
Разом з тим в експлуатації знаходиться значна кількість АТЗ з граничним фізичним зносом та моральним старінням. Особливо це характерно для вантажних автомобілів і автобусів, які в середньому мають більше 80% амортизаційного пробігу.
Існуюча виробничо-технічна база комплексних автотранспортних підприємств (АТП), авторемонтних підприємств (АРП), станцій технічного обслуговування і ремонту автомобілів (СТО) не адаптована до таких змін і не може забезпечити виконання комплексу робіт щодо забезпечення системних властивостей АТЗ в процесі експлуатації за умов значної різномарочності рухомого складу.
Для докорінного поліпшення стану справ виникає необхідність розв'язання значної кількості наукових і прикладних задач, які умовно можна розділити на зовнішні, пов'язані з зміною структури АТК, і внутрішні, що передбачають значне поліпшення організації і технології відновлення ресурсу транспортних засобів в процесі експлуатації.
На сучасному етапі внутрішні задачі займають одне із провідних місць. Проведеними дослідженнями встановлено, що якість і ефективність відновлення ресурсу та ремонту АТЗ, їх агрегатів і вузлів знаходиться на низькому рівні.
Тому важливе місце у розв'язанні цієї проблеми займають розробки проектів забезпечення системних властивостей АТЗ на основі розвитку виробничо-технологічного потенціалу авторемонтного комплексу України, як складної організаційно-технологічної системи, з використанням наукових основ менеджменту, логістики, реінжинірингу, маркетингу, моніторингу, інформаційних технологій та методично-програмного забезпечення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрямок досліджень по дисертації належить до основних наукових напрямків Національного транспортного університету і є складовою частиною наукових досліджень з комплексних науково-дослідних робіт та договорів:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ В ПРОЕКТАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ЇХ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок