Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБЛЕННЯ ПЛОСКОЩІЛИННИХ ГОЛОВОК ДЛЯ ЕКСТРУЗІЙНОГО ФОРМУВАННЯ ЛИСТОВИХ ТА ПЛІВКОВИХ ВИРОБІВ ІЗ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ

РОЗРОБЛЕННЯ ПЛОСКОЩІЛИННИХ ГОЛОВОК ДЛЯ ЕКСТРУЗІЙНОГО ФОРМУВАННЯ ЛИСТОВИХ ТА ПЛІВКОВИХ ВИРОБІВ ІЗ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ

Назва:
РОЗРОБЛЕННЯ ПЛОСКОЩІЛИННИХ ГОЛОВОК ДЛЯ ЕКСТРУЗІЙНОГО ФОРМУВАННЯ ЛИСТОВИХ ТА ПЛІВКОВИХ ВИРОБІВ ІЗ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,61 KB
Завантажень:
488
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
На правах рукопису
СОКОЛЬСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ
УДК 66-933.6.011:678.542
РОЗРОБЛЕННЯ ПЛОСКОЩІЛИННИХ ГОЛОВОК ДЛЯ ЕКСТРУЗІЙНОГО ФОРМУВАННЯ ЛИСТОВИХ ТА ПЛІВКОВИХ ВИРОБІВ ІЗ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ
Спеціальність 05.05.13 - машини та апарати хімічних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України на кафедрі хімічного, полімерного та силікатного машинобудування
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, професор
Сівецький Володимир Іванович,
Національни технічний університет України "Київський політехнічний інститут",
кафедра хімічного, полімерного та силікатного машинобудування,
професор
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Пєтухов Аркадій Дем’янович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”,
кафедра хімічної технології компози-ційних матеріалів,
професор
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Ануфрієв Валерій Олександрович,
Український науково-дослідний і конструкторський інститут по розробці машин для переробки пластичних мас, гуми і штучної шкіри Міністерства промислової політики, м. Київ,
директор
Провідна установа: | Інститут газу Національної академії наук України
Захист відбудеться "18" _квітня__ 2005 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.05 в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" за адресою: 03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37, корп. 21, ауд 212.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", за адресою: 03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37.
Автореферат розіслано "16" _березня 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор |
В. Я. Круглицька


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Для розвитку виробництва iмпортозамiнної продукції та поліпшення стану водного середовища актуальними є розробка та впровадження технології та обладнання для виробництва вітчизняних мікропористих полімерних матеріалів. Отримання якісних за своїми мікро- та макроструктурою листових та плівкових фільтруючих матеріалів і визначення необхідних технологічних параметрів процесу й конструктивних параметрів обладнання майже неможливе без попереднього моделювання процесів приготування та формування полімерних композицій.
Найбільше поширення і перспективу при дослідженні складних гідродинамічних і теплових процесів дістають системи, побудовані на математичній базі методів скінченних елементів і контрольних об'ємів. У той же час розплави композицій, з яких формують мікропористі полімерні матеріали (МПМ), можуть мати властивості, змінні як в просторі, так і в часі, що ускладнює моделювання процесів їх приготування та формування виробів з них і унеможливлює чисто аналітичне розглядання цих процесів.
Тому актуальним є розроблення методики проектного розрахунку формуючих каналів з використанням наближених аналітичних моделей з подальшим уточненням заданих параметрів чисельними методами.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно з держбюджетними темами №2221, 2000 р. “Дослідження енергоресурсозаощаджуючої технології та засобів формування виробів із композиційних матеріалів”, № держреєстрації 0100U000895, №2222, 2000 р. “Розроблення теоретичних засад і алгоритмізації детермінованих математич-них моделей формування реологічно складних середовищ”, № держреєстрації 0103U000206, та №2759 “Дослідження процесів екструзійного формування виробів з полімерних композиційних матеріалів з застосуванням методів комп’ютерного моделювання”, № держреєстрації 0104U000344.
Мета і задачі дослідження. Метою досліджень є розробка нових методів розрахунку і конструювання формуючого обладнання для виготовлення плоских листових та плівкових виробів з термонестабільних полімерорганічних композицій (ПОК) та інших полімерних матеріалів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗРОБЛЕННЯ ПЛОСКОЩІЛИННИХ ГОЛОВОК ДЛЯ ЕКСТРУЗІЙНОГО ФОРМУВАННЯ ЛИСТОВИХ ТА ПЛІВКОВИХ ВИРОБІВ ІЗ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок