Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЗМІННИХ БРАЛЬНОГО І ПІДБИРАЛЬНО-ПОВЕРТАЛЬНОГО АПАРАТІВ ЛЬОНОЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЗМІННИХ БРАЛЬНОГО І ПІДБИРАЛЬНО-ПОВЕРТАЛЬНОГО АПАРАТІВ ЛЬОНОЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЗМІННИХ БРАЛЬНОГО І ПІДБИРАЛЬНО-ПОВЕРТАЛЬНОГО АПАРАТІВ ЛЬОНОЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,32 KB
Завантажень:
426
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДАЦЮК ЛЕОНІД МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 631.358:633.521
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЗМІННИХ БРАЛЬНОГО І ПІДБИРАЛЬНО-ПОВЕРТАЛЬНОГО АПАРАТІВ ЛЬОНОЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луцькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Хайліс Гедаль Абрамович, Луцький державний технічний університет, професор кафедри обладнання переробних виробництв.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Заслужений винахідник України
Гевко Роман Богданович, Тернопільська академія народного господарства, завідувач кафедри інженерного менеджменту, директор інституту аграрної економіки і менеджменту;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Коваль Сергій Миколайович, Український науково-дослідний інститут по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва, перший заступник директора.
Провідна установа: Національний науковий центр “Інститут механізації і електрифікації сільського господарства” УААН, лабораторія механізації заготівлі кормів із трав, Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха.
Захист відбудеться “8” квітня 2005 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, корпус механізації, ауд. 34 М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, головний корпус.
Автореферат розісланий “7” березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Ковалишин С.Й.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Льон-довгунець – одна з головних технічних культур поліських та західних районів України. Він одна з небагатьох рослин, яка повністю підлягає переробці і використанню. Вирощується, в основному, для отримання волокна і насіння.
Найбільш важливим і трудомістким етапом вирощування льону є його збирання. На сучасному етапі для збирання льону застосовують два способи: комбайновий і роздільний. Господарствам вигідно частину льону збирати роздільним способом, а другу частину – комбайновим способом, так як це дозволяє почати збирання на декілька днів раніше, тому більше буде насіння хорошої якості і будуть меншими втрати. Але для цього господарствам потрібно придбати основні машини (комбайн і підбирач-обчісувач), що може знизити економічний ефект від застосування засобів механізації. В той же час і комбайн, і підбирач-обчісувач містять, в основному, ті ж самі механізми, різниця лише в тому, що у комбайна є бральний апарат, а у підбирача-обчісувача – підбирач. За таких умов невигідно створювати дві машини – комбайн і підбирач-обчісувач. Потрібно, щоб комбайн за невеликого переобладнання міг стати підбирачем-обчісувачем.
Застосування універсальної льонозбиральної машини, яка може виконувати в різні терміни окремі операції і може мати змінні апарати, дозволяє усунути ризики збирання льону. Завдяки цьому можна застосувати і комбайновий, і роздільний способи, що підвищить ефективність виконання збиральних робіт. У зв’язку з цим доцільно провести дослідження і дослідно-конструкторські роботи з метою створення дешевої і простої в експлуатації льонозбиральної машини зі змінними апаратами.
Зв’язок роботи із науковими програмами. Дисертаційну роботу виконано згідно з програмою науково-дослідних робіт Луцького державного технічного університету “Теоретичні основи роботи льонозбиральних машин” (номер державної реєстрації 0102U000255).
Мета і задачі досліджень. Мета роботи – підвищити ефективність технологічного процесу збирання льону на основі розроблення льонозбиральної машини зі змінними бральним і підбирально-повертальним апаратами та визначити їх параметри і режими роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЗМІННИХ БРАЛЬНОГО І ПІДБИРАЛЬНО-ПОВЕРТАЛЬНОГО АПАРАТІВ ЛЬОНОЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок