Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ДІЛОВОГО ПЛАНУВАННЯ У КОРПОРАТИВНОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ДІЛОВОГО ПЛАНУВАННЯ У КОРПОРАТИВНОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ДІЛОВОГО ПЛАНУВАННЯ У КОРПОРАТИВНОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,82 KB
Завантажень:
30
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
СЕНИШИН ОКСАНА СТЕПАНІВНА
УДК [334.722.8 : 005.51] (477)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ДІЛОВОГО ПЛАНУВАННЯ У КОРПОРАТИВНОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.00.03 –
економіка та управління національним господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Піцур Ярослав Степанович,
Львівський державний університет внутрішніх справ,
доцент кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мельник Алла Федорівна,
Тернопільський національний економічний університет,
завідувач кафедри державного і муніципального управління, проректор з наукової роботи;
кандидат економічних наук, доцент
Захарчин Галина Миронівна,
Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри менеджменту організацій.
Захист відбудеться 6 грудня 2007 р. о 15.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: 79008, м. Львів, проспект Свободи, 18, аудиторія 115.
З дисертацією можна ознайомитися в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розісланий 2 листопада 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Стасишин А.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Відновлення Україною державності та суверенітету збіглося у часі з фундаментальною перебудовою її соціально–економічного устрою, зміною домінуючої загальнодержавної форми власності на приватну, переходом від адміністративно-командної системи до ринкових методів господарювання. Все це спричинило необхідність створення нової підсистеми управління – системи ділового планування на всіх рівнях, яка формується і функціонує на абсолютно нових теоретико-методологічних підходах та принципах.
Система централізованого управління, яка ґрунтувалась на монополії державної власності, зумовлювала відповідну ідеологію директивного планування, відповідно до якої план розглядався як закон, який не можна змінювати, і який обов’язковий до виконання. На відміну від такої системи, ринкова економіка орієнтує підприємство на організацію системи планування як безперервного процесу передбачення змін зовнішнього середовища та адаптації внутрішніх чинників виробництва з метою вирішення конкретних комерційно-ділових цілей і завдань. Тому актуальним у науково-теоретичному та практичному планах є дослідження суті та особливостей процесу ділового планування, зокрема його організаційно-економічного забезпечення.
Проблеми організації процесу ділового планування були предметом досліджень таких зарубіжних вчених, як: Р. Акоффа, М. Альберта, А. Ансоффа, П. Друкера, Г. Емерсона, Г. Кунца, У. Леппарда, П. Лоранжа, С. О’Донела, Ф. Тейлора, А. Файоля, Р. Хаммера та ін. На сучасному етапі цю проблематику активно досліджено у працях вітчизняних учених, зокрема Н. Журавльової, Г. Захарчин, Л. Канторовича, І. Коркуни, О. Кузьміна, Г. Лопушинської, А. Мельник, І. Михасюка, С. Ожегової, В. Парсяка, С. Покропивного, Г. Тарасюка, Ф. Федоренка, Л. Шваб та інших.
Проведений автором аналіз наукових літературних джерел свідчить про те, що на сучасному етапі розвитку теорії і практики управління проблематика ділового планування ще недостатньо досліджена, не розроблено науково-методичні засади його організації. Зауважимо також, що тільки деякі аспекти зазначеної проблеми, зокрема і які проаналізовано через призму механізму функціонування і розвитку ринкових відносин, досліджено лише у окремих статтях та деяких наукових публікаціях економічного профілю.
Зокрема, потребує чіткого визначення теоретичний зміст і роль ділового планування як певний економічно-управлінський феномен.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ДІЛОВОГО ПЛАНУВАННЯ У КОРПОРАТИВНОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок