Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРУКТУРА СИСТЕМИ ІНТЕРАКТИВНОГО МОДЕЛЮВАННЯ МЕТОДІВ РУЧНОЇ І МАШИННО-РУЧНОЇ ПРАЦІ

СТРУКТУРА СИСТЕМИ ІНТЕРАКТИВНОГО МОДЕЛЮВАННЯ МЕТОДІВ РУЧНОЇ І МАШИННО-РУЧНОЇ ПРАЦІ

Назва:
СТРУКТУРА СИСТЕМИ ІНТЕРАКТИВНОГО МОДЕЛЮВАННЯ МЕТОДІВ РУЧНОЇ І МАШИННО-РУЧНОЇ ПРАЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,21 KB
Завантажень:
221
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Технологічний університет Поділля (м. Хмельницький)
Більовський Костянтин Едуардович
УДК 331.1:330.4
СТРУКТУРА СИСТЕМИ ІНТЕРАКТИВНОГО МОДЕЛЮВАННЯ МЕТОДІВ РУЧНОЇ І МАШИННО-РУЧНОЇ ПРАЦІ
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Технологічному університеті Поділля Міністерства освіти і науки України (м. Хмельницький).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Завгородня Тетяна Павлівна,
Технологічний університет Поділля, завідувач кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Вітлінський Вальдемар Володимирович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри економіко-математичних методів;
кандидат економічних наук, доцент
Кублікова Тетяна Борисівна,
Одеський державний економічний університет,
доцент кафедри обчислювальної техніки та інформаційних систем в економіці.
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра інтелектуальної власності, комп’ютерного та інформаційного права (м. Тернопіль).
Захист відбудеться 21 жовтня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.052.01 в Технологічному університеті Поділля за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, 3-й корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Технологічного університету Поділля, 29016, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 110.
Автореферат розісланий 19 вересня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Скринник Н.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах перехідної економіки України, при низькій платоспроможності населення і виробничих технологіях, що характеризуються високою часткою штучного та дрібносерійного типів виробництва порівняно з часткою масового виробництва, практично повністю припинено роботи з нормування праці. Відповідна дисципліна вилучена з обов’язкових програм підготовки менеджерів і економістів. Водночас, в розвинених західних країнах широкомасштабні дослідження з нормування праці, які було розпочато ще в 40-і роки, продовжують інтенсивно розвиватись, і їх результати ефективно впроваджуються у виробництво. Основною причиною незадовільного стану нормування праці у вітчизняній промисловості є висока трудомісткість існуючих підходів до нормування, що призводить до високої вартості процесів нормування праці. Підходи, що використовуються для зменшення трудомісткості нормування, призводять до суттєвої втрати точності розрахунків, що є прийнятним у штучному виробництві, але недопустимим у серійному та масовому. Більш того, на підприємствах, де одночасно існують різні типи виробництва, застосування різних підходів до нормування призводить до порушення єдиної напруженості норм. Досягнення єдиної напруженості норм може бути забезпечено застосуванням єдиної нормативної бази та систем мікроелементних нормативів. Тому актуальною є проблема розробки нових методів нормування, що дозволять застосовувати єдину нормативну базу для всіх типів виробництва в умовах економіки України. Значний внесок у розвиток нормування праці внесли вітчизняні вчені Бабич В.П., Богиня Д.П, Войнаренко М.П., Завгородня Т.П., Ігумнов Б.Н., Капінос Г.І., Клімова Т.М., Крижко І.Д., Манталюк О.В., Мазарчук А.Ю., Нижник В.М., Плаксов В.А., Проскурович О.В., Тюріна Н.М., а також закордонні спеціалісти: Аткінсон Р., Ахумов А.В., Блум Ф., Гальцов А.Д., Гєнкін Б.М., Колєсніков Є.І. та багато інших. Досвід, надбаний в Україні за декілька десятиліть завдяки діяльності НДІ Праці та його численних колишніх підрозділів і університетів (мм. Київ, Луганськ, Одеса, Харків, Хмельницький і ін.) дозволяє відновити і розвивати надалі бази знань про методи праці різних категорій робітників. На основі досліджень, що проводились на кафедрі організації та нормування праці Технологічного університету Поділля впродовж 30-ти років під керівництвом д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СТРУКТУРА СИСТЕМИ ІНТЕРАКТИВНОГО МОДЕЛЮВАННЯ МЕТОДІВ РУЧНОЇ І МАШИННО-РУЧНОЇ ПРАЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок